MTBO5Days 2021st 30.6.2021 1:07
Startovka po kategoriích - Etapa 2vytvořeno OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
M11 (8)
StartJménoRNOddílId databázeČíslo čipu
10VakantVakant
12VakantVakant
14VakantVakant
16Antonín Wohanka12VRL - OOS TJ Spartak VrchlabíVRL12012096236
18Aljoša Andrejc1145S - OK Slovenj Gradec45S11008277083
20Jáchym Ticháček10SJC - Sportcentrum JičínSJC10048250110
22Ron Hähnel1048D - OL-Team Wehrsdorf48D10008140610
24Andraž Miheljak1045S - OK Slovenj Gradec45S10008277078
 
 
M14 (23)
StartJménoRNOddílId databázeČíslo čipu
31VakantVakant
33VakantVakant
35Maxmilian Weber07SMR - SNS SmržovkaSMR07008109423
37Matyáš Malý09TBM - KOS TJ Tesla BrnoTBM09108680332
39Tevž Miheljak0745S - OK Slovenj Gradec45S07008277084
41Ondřej Petruš07MLA - MLOK Mariánské LázněMLA07018116798
43Antonín Světnický08STE - SK SKI-OB ŠternberkSTE08008014451
45Radek Lesage08SPC - SPORTICUS teamSPC08078022647
47Fanda Bohuslav09LPM - OK Lokomotiva PlzeňLPM09008667972
49Daniel StránskýSTB - TJ Stadion Nový BorSTB10008660579
51Tomáš Vít08BSO - KOB Baník SokolovBSO08008116771
53Antonín Vlach09SJC - Sportcentrum JičínSJC09038519805
55Arnas Sausaitis07006 - LTU MTBO Team00600028001149
57Jakub Ticháček07SJC - Sportcentrum JičínSJC07048170578
59Filip Schwab07TBM - KOS TJ Tesla BrnoTBM07108000710
61Matas Valavičius09051 - OK Takas05100038004029
63Matteo La Carbonara08TBM - KOS TJ Tesla BrnoTBM08018023023
65Robin Anděl09VPM - KOS Slavia PlzeňVPM09018109411
67Ondřej Štěpánek08TBM - KOS TJ Tesla BrnoTBM08098208112
69Sebastian Weber09SMR - SNS SmržovkaSMR09008033278
71Otakar Toloch09GIG - GIGANT OrienteeringGIG09008116668
73Vojtěch Bílek08ZUP - MTBO ČZU PrahaZUP08028517313
75Štěpán Hajn09018 - Pawlansky Team0180002
 
 
M17 (32)
StartJménoRNOddílId databázeČíslo čipu
67VakantVakant
69VakantVakant
71Nojus Lukosius04006 - LTU MTBO Team00600088252529
73Oreiro Marcos Silvarrey05050 - Gallaecia raid05000018027204
75Mathieu Vayssat04021 - FRENCH TEAM FFCO02100048220104
77Moruno Juan Pedr Fernandez05026 - CODAN EXTREMADURA02600018665047
79Nicolas Leclerc06021 - FRENCH TEAM FFCO02100198002074
81Justas Griksas05006 - LTU MTBO Team00600098662209
83ALEXIS LAUDET05021 - FRENCH TEAM FFCO02100172113828
85Per Hähnel0548D - OL-Team Wehrsdorf48D05018301405
87Jan Štěpánek06TBM - KOS TJ Tesla BrnoTBM06078660548
89František Vlach06SJC - Sportcentrum JičínSJC06038515867
91Jocelin Lauret05021 - FRENCH TEAM FFCO02100188260091
93Eduard Toloch06GIG - GIGANT OrienteeringGIG06008116791
95TIMOTHY BLOT04021 - FRENCH TEAM FFCO02100068662149
97la Torre Roldan de06009 - SRK Sherpa Raid Kids00900108008937
99Martínez Francis Cortés04035 - ITACA AVENTURA03500018032415
101VakantVakant
103David Meier06VLI - Slavia Liberec orienteerVLI06068004347
105Strakšs Arturs04048 - A204800068334593
107Hannes Hnilica0421A - OLT Transdanubien21A04008070504
109Tomáš Zrník06GIG - GIGANT OrienteeringGIG06018662686
111Vojtěch Bogar06BOR - OK Jiskra Nový BorBOR06048013870
113Matyáš Folprecht06TBM - KOS TJ Tesla BrnoTBM06068662278
115Maxence Denoual04059 - Noyon CO05900028111004
117Jekabs Toms Andersons04061 - Ogre OK/SC06100018012020
119Rostislav MalýVEY - YETTI VejprtyVEY06008022386
121Hugo Piszczorowicz05021 - FRENCH TEAM FFCO02100058002025
123Rapolas Balna04006 - LTU MTBO Team00600068091851
125Josef Bohuslav04LPM - OK Lokomotiva PlzeňLPM04018656621
127Titouan Pauly04077 - CMO07700032011968
129Tapia Eloy Espigares06009 - SRK Sherpa Raid Kids00900038664283
 
 
M20 (17)
StartJménoRNOddílId databázeČíslo čipu
90VakantVakant
92VakantVakant
94VakantVakant
96Richard WohankaSLA - SKOB SlanýSLA01008656731
98Theo Piszczorowicz01059 - Noyon CO05900088200801
100Noa Lauvergne03021 - FRENCH TEAM FFCO02100158131003
102Montero Alfonso Obreo03035 - ITACA AVENTURA03500038670265
104Václav Čepička03SLA - SKOB SlanýSLA03018028872
106Jan Moravec02ZAM - OB TJ Sokol ŽamberkZAM02058667543
108Ondřej Kovář02VPM - KOS Slavia PlzeňVPM02007208210
110Mikkel Brunstedt Norgaard01068 - OK Ost Birkerod 206800018010313
112Vojtěch Hajn03018 - Pawlansky Team0180003
114Tapia Noel Espigares03009 - SRK Sherpa Raid Kids00900048659361
116Adam Černík04XHK - MTBO Racing team HradecXHK04008013922
118Karel Smolen03GIG - GIGANT OrienteeringGIG03008226341
120Jose Antonio Villar03028 - BMT Casas DE VES02800018632155
122Albin Demaret-Joly01021 - FRENCH TEAM FFCO02100038002044
 
 
M21A (38)
StartJménoRNOddílId databázeČíslo čipu
0VakantVakant
2VakantVakant
4VakantVakant
6VakantVakant
8Karel Tomeček83TSU - LKT 80 ŠumperkTSU83001400407
10Vojtěch Hora83VSP - USK PrahaVSP83018663123
12Jiří Paulíček77SJI - OK JihlavaSJI77278116713
14Vojta Buriánek78SMR - SNS SmržovkaSMR78018028837
16Jiří Suchý92SJI - OK JihlavaSJI9201301278
18Jan Jiran77XHK - MTBO Racing team HradecXHK77018662364
20Csaba Bedő9214H - MTBO Hungary14H92008648821
22Tomáš Štregl74VRL - OOS TJ Spartak VrchlabíVRL74068003612
24Petr Šebesta76TAP - KOB Tretra PrahaTAP76048032476
26Filip Hegner81SPC - SPORTICUS teamSPC81088116707
28Lukáš Drobník85SJC - Sportcentrum JičínSJC85008040385
30Jan Urban75SBK - KOB START BlanskoSBK75378303038
32Martin Ištok80BLI - MTBO Bludný kořenBLI80018028843
34Michal Švarcbach70KNC - Sokol Kostelec n. Č. l.KNC70018663170
36Matěj Ševčík79XHK - MTBO Racing team HradecXHK79088044398
38Petr Pucherna80ZUP - MTBO ČZU PrahaZUP80028001090
40Milan Boček92TBM - KOS TJ Tesla BrnoTBM92288019217
42Jan Medlík82TSU - LKT 80 ŠumperkTSU82468003641
44Miroslav Kovář81SJC - Sportcentrum JičínSJC81048008104
46Tomáš Havlíček87KNC - Sokol Kostelec n. Č. l.KNC87008012061
48Juraj Opršal83VBA - ŠK VAZKA BratislavaVBA83018301007
50Petr Štregl73VRL - OOS TJ Spartak VrchlabíVRL73032017676
52Lukáš Hegner81LPM - OK Lokomotiva PlzeňLPM81048660467
54Štěpán Moravec81SJI - OK JihlavaSJI81018028855
56Jan Horák98LDC - KOB DěčínLDC98008019937
58Karel Ohera78BLI - MTBO Bludný kořenBLI78038028830
60Tomáš Popule88LPM - OK Lokomotiva PlzeňLPM88038033218
62Jan Vaněček80ZUP - MTBO ČZU PrahaZUP80038004120
64Marián Bartoš82VSP - USK PrahaVSP82018660511
66Robert Urbaník70VLI - Slavia Liberec orienteerVLI70028662745
68Tomáš Haničák77DMS - Dynamo Malá SkálaDMS77008014501
70Pavel Müller79VSP - USK PrahaVSP79018116706
72Aleš Bitter88KNC - Sokol Kostelec n. Č. l.KNC88038629814
74Josef David81DMS - Dynamo Malá SkálaDMS81018013432
 
 
M21B (18)
StartJménoRNOddílId databázeČíslo čipu
62VakantVakant
64VakantVakant
66Jan Kadlec83SJI - OK JihlavaSJI83068028807
68Jan Sochor69SBK - KOB START BlanskoSBK69228663124
70Luboš Kaluža82ABR - A-team NOVO BruntálABR82001436949
72Lukáš Jedlička81XHK - MTBO Racing team HradecXHK81008670498
74Josef Jiráček85SBK - KOB START BlanskoSBK85018201285
76Adam Hájek92KAM - OK KameniceKAM92028499979
78Pavel Horák72VSP - USK PrahaVSP72008660356
80Adam Bláha92SPC - SPORTICUS teamSPC92128116809
82Jan Šafář77XHK - MTBO Racing team HradecXHK77008116828
84Miroslav Gebas81XBM - PELLS ABND RACING TEAMXBM8102
86Tomáš Doležal84038 - Humbuk0380001
88Kryštof Panovec00GIG - GIGANT OrienteeringGIG00118662750
90Vojtěch Březina86TSU - LKT 80 ŠumperkTSU86008656581
92Milan Štemberg86EKP - VŠTJ Ekonom PrahaEKP8608
94Jan Reif86TSU - LKT 80 ŠumperkTSU86048656575
96Marek Jedlička75XHK - MTBO Racing team HradecXHK75028028863
 
 
M21E (67)
StartJménoRNOddílId databázeČíslo čipu
20František Bogar89BOR - OK Jiskra Nový BorBOR89048116722
22VakantVakant
24VakantVakant
26VakantVakant
28Štěpán Mudrák96LCE - OOB TJ Slovan LuhačoviceLCE96018645928
30Thomas Klimo7921A - OLT Transdanubien21A79008100379
32Martin Vedral83SPC - SPORTICUS teamSPC83068518319
34Michal Jirka84SBK - KOB START BlanskoSBK84038401151
36Martin Sajal78SPC - SPORTICUS teamSPC78038033209
38Vargas Juan Fran Marin81009 - SRK Sherpa Raid Kids00900028643490
40Matyáš Ludvík98STB - TJ Stadion Nový BorSTB98018660584
42Heinols Maris01048 - A204800028334582
44Martin Štěňha76SPC - SPORTICUS teamSPC76088667520
46Robert Becherer8967D - ESV Lok Bitterfeld67D8900236128
48Nicolas Pinsard93053 - Bol d'air05300018160377
50Ondřej Bílek81ZUP - MTBO ČZU PrahaZUP81018516418
52Martin Štěpánek73TBM - KOS TJ Tesla BrnoTBM73278444884
54Lukas Wilms84057 - Orienteering-Team CAU Ki05700018050006
56Martin Tišnovský91TBM - KOS TJ Tesla BrnoTBM91208663201
58Paul Debray97046 - Balise 25 404600018002126
60Jaroslav Rygl70TBM - KOS TJ Tesla BrnoTBM7044
62Jan Graubner82TZL - SKOB ZlínTZL82368068608
64Jose Ramon Garcia78064 - Pena Guara 206400018011727
66Jan Lauerman74SJI - OK JihlavaSJI74198662358
68Miroslav Štochel93MFP - Matfyz PrahaMFP93008004355
70Martin Smrt84EKP - VŠTJ Ekonom PrahaEKP84318631579
72Anton Ryzhov87075 - ESV Dresden MTBO 207500018284828
74Alejandre Juan Sanz00026 - CODAN EXTREMADURA02600038646243
76Thomas Steinthal99072 - FIF Hilleroed Orienterin07200018180499
78Jeremi Pourre98040 - Balise 25 304000018041198
80Petr Pruner82SPC - SPORTICUS teamSPC82078660573
82Thomas Courtois9927F - L.O. Sanchey27F9401
84Atis Heinols96048 - A204800018080800
86Petr Riabinin91039 - UKS Falenica Warszawa0390001
88Pavel Štáfek74SKL - SMS Team KladnoSKL74018660555
90Zoltan Tóth7814H - MTBO Hungary14H78008646370
92Samson Deriaz98047 - ADOC04700011210508
94Nikolas Domín88EKP - VŠTJ Ekonom PrahaEKP88068662314
96Ignas Ambrazas99006 - LTU MTBO Team00600108061117
98Jan Grundmann94GIG - GIGANT OrienteeringGIG94108654891
100Florian Pinsard96032 - Balise 25 103200018002711
102Miroslav Kalina82SPC - SPORTICUS teamSPC82118033200
104Mark Huster7754D - SV Sachsen 90 Werdau54D77008050377
106Hendrik Hess78066 - USV TU Dresden06600018301933
108Juodišius Julius85017 - OK Fortuna 301700028001234
110Jan Pucherna77TAP - KOB Tretra PrahaTAP77018151177
112Esteban Enrique Chousa98063 - Club Imperdible06300018515071
114Miroslav Rygl72TBM - KOS TJ Tesla BrnoTBM72058636760
116Yoann Courtois9427F - L.O. Sanchey27F94008622643
118Zdeněk Odvody82XPU - PARDUBICE BIKERSXPU82068206000
120Jiří StránskýSTB - TJ Stadion Nový BorSTB81008663143
122Vojtěch Stránský90SJC - Sportcentrum JičínSJC90008656552
124Jiří Hradil86TZL - SKOB ZlínTZL86048656568
126Honza Svoboda79SMR - SNS SmržovkaSMR79018656561
128Martin Ševčík76TBM - KOS TJ Tesla BrnoTBM76328662360
130Vojtěch Ludvík93STB - TJ Stadion Nový BorSTB93018656551
132Lukáš Chmelař91XHK - MTBO Racing team HradecXHK91008663200
134Martin Kanta97XPU - PARDUBICE BIKERSXPU97058116811
136Radek Laciga82VSP - USK PrahaVSP82008656559
138Jakub Škoda88VLI - Slavia Liberec orienteerVLI88008656596
140Pavel Wohanka75VRL - OOS TJ Spartak VrchlabíVRL75018330550
142Guerrero Francis Munoz83030 - C.D. Altair03000038647686
144Tomáš Plíhal85SJI - OK JihlavaSJI85098660510
146Zdeněk Šabatka89XHK - MTBO Racing team HradecXHK89008660923
148Beat Schaffner73002 - Thoemus Team00200018111973
150Marek Pospíšek89TBM - KOS TJ Tesla BrnoTBM89077207621
152Kryštof Bogar94BOR - OK Jiskra Nový BorBOR94028656508
 
 
M40A (31)
StartJménoRNOddílId databázeČíslo čipu
2VakantVakant
4VakantVakant
6VakantVakant
8Jan Obuškevič70SMR - SNS SmržovkaSMR70008033204
10Mark Pilz7654D - SV Sachsen 90 Werdau54D76008200070
12Olaf Handtrack75016 - Eintracht Munster 2020 e01600018515599
14Aleš Linhart72GIG - GIGANT OrienteeringGIG72008670772
16Jan Urválek81TCB - SK Technik České BudějovTCB81012032165
18Mart Pais76044 - Metsaratturid MTBO04400018454545
20la Torre Vega An de71009 - SRK Sherpa Raid Kids00900118008967
22Collado Andres M Fernandez76026 - CODAN EXTREMADURA02600028661783
24Petr Jašek76ABR - A-team NOVO BruntálABR76018662350
26Jaroslav Folprecht73TBM - KOS TJ Tesla BrnoTBM73058680615
28Martin Horák71LDC - KOB DěčínLDC71008019924
30Pavel Ambrož73TBM - KOS TJ Tesla BrnoTBM73398030873
32Norgaard Morten Bang72065 - OK Ost Birkerod 106500058140772
34Claudio La Carbonara73TBM - KOS TJ Tesla BrnoTBM73378022288
36Gregor Andrejc7945S - OK Slovenj Gradec45S70008277080
38Pavel Bureš75XBM - PELLS ABND RACING TEAMXBM75498621762
40TELLO JULIO BARRERA73037 - club ibon03700018668759
42Eduard Pucherna74SJC - Sportcentrum JičínSJC74008074101
44Uwe Röhner72034 - IHW Alex Berlin03400018662646
46Pavel Musil77SJC - Sportcentrum JičínSJC77058250250
48Sebastien THIERY72059 - Noyon CO05900048191272
50David Schwab74TBM - KOS TJ Tesla BrnoTBM74018007401
52Blaž Miheljak7545S - OK Slovenj Gradec45S75008277082
54Marek Petruš75MLA - MLOK Mariánské LázněMLA75008116729
56Miši Hons77SMR - SNS SmržovkaSMR77008414103
58Petr Sedláček81TSU - LKT 80 ŠumperkTSU81098662355
60Gregor Raj7445S - OK Slovenj Gradec45S74008277075
62Libor Kříž78XPU - PARDUBICE BIKERSXPU78048007804
 
 
M40B (27)
StartJménoRNOddílId databázeČíslo čipu
2VakantVakant
4VakantVakant
6Martin Kunz71GIG - GIGANT OrienteeringGIG71008009153
8Péter Vajda8014H - MTBO Hungary14H80008012262
10Dušan Provazník73TBM - KOS TJ Tesla BrnoTBM73012127612
12Roman Weber77SMR - SNS SmržovkaSMR7701
14Robert Kurečka72ABM - KOB ALFA BrnoABM72108648589
16Gediminas Ranonis78043 - OK Fortuna 204300028200878
18Petr Lukavec78SMR - SNS SmržovkaSMR78008656718
20Zdeněk Malý72VEY - YETTI VejprtyVEY7200207803
22Jiří Veruňák80TAP - KOB Tretra PrahaTAP80038461737
24Daniel Vít73BSO - KOB Baník SokolovBSO73008670451
26Zbyněk Fejk75SJC - Sportcentrum JičínSJC75018680423
28Václav Bohuslav72LPM - OK Lokomotiva PlzeňLPM72068670454
30Zdeněk Zemko73SLA - SKOB SlanýSLA73008014550
32Jiří Šafek76SBK - KOB START BlanskoSBK76218000013
34Dušan Chamraďa76GIG - GIGANT OrienteeringGIG76012051543
36Attila Molnár7012H - Tipo Orienteering Club12H70018484444
38Martin Malý76TBM - KOS TJ Tesla BrnoTBM76108470600
40Milan Meier73VLI - Slavia Liberec orienteerVLI73018662311
42David Nedopílek76ABR - A-team NOVO BruntálABR76028663195
44Michal Pročke79007 - Hakoach0070001436445
46Václav Čepička72SLA - SKOB SlanýSLA72018028857
48Radim Vozka74BLI - MTBO Bludný kořenBLI74028028848
50Pavel Izdný76SJI - OK JihlavaSJI76138149899
52Jakub Kadlec81VEY - YETTI VejprtyVEY8101
54Jan Smaržík69LPM - OK Lokomotiva PlzeňLPM69108656654
 
 
M50 (63)
StartJménoRNOddílId databázeČíslo čipu
1VakantVakant
3VakantVakant
5VakantVakant
7Mindaugas Sausaitis69042 - O! Klaipeda04200028001154
9Tomáš Zrník71GIG - GIGANT OrienteeringGIG71188659415
11Petr Nekoranec67TZL - SKOB ZlínTZL67008482067
13Thomas Hnilica6821A - OLT Transdanubien21A68008171068
15Marko Dudić7145S - OK Slovenj Gradec45S71008277079
17Tautvydas Zilinskas71071 - IOSK Budakalnis07100028629900
19Griksas Rolandas70045 - Sakas OSK04500028648781
21David Princ69TCB - SK Technik České BudějovTCB69018116820
23Jiří Král59TSU - LKT 80 ŠumperkTSU59418663159
25Remo Madella71056 - REM MAPS05600018680058
27Devis Žilovas65051 - OK Takas05100028667806
29Michael Sturm6867D - ESV Lok Bitterfeld67D68008000034
31Tibor Molnár63015 - Soproni Mafc01500018664650
33Miroslav Křeček62ZPV - KOB ZPV ProstějovZPV62138660478
35Rejon Ramiro Naveros66009 - SRK Sherpa Raid Kids00900078668749
37Alexandr Toloch70GIG - GIGANT OrienteeringGIG70008662147
39Martin Kareis65VLI - Slavia Liberec orienteerVLI65018680572
41Lucas Moriana66020 - VELETA02000018044383
43Jurgis Rubaževičius69025 - OK Fortuna 102500018654370
45Martin Holinka67ZPV - KOB ZPV ProstějovZPV67128660377
47Jaroslav Řízek65VIP - SK VIPrahloVIP6501995791
49Emilio Ginés68014 - CD POSEIDÓN01400018034498
51Thomas Rothkegel6718D - Post SV Dresden18D67008002326
53Lubomír Němec62ABR - A-team NOVO BruntálABR62018013377
55Petr Vanka68OKP - SK OK 24 PrahaOKP68018663182
57Jean-Luc Denoual68059 - Noyon CO05900018023968
59Didzis Poreiters68073 - Ozons/RSP07300018111108
61Michael Dube-Spuhn66049 - TSV Karlshorst04900018021066
63Jaroslav Argaláš62TBM - KOS TJ Tesla BrnoTBM62138662684
65Luděk Valík71GIG - GIGANT OrienteeringGIG71018004332
67Zbyněk Hajn71018 - Pawlansky Team0180001
69Ričardas Tevelis69042 - O! Klaipeda04200018648933
71Jurg Niggli67011 - OJura01100028201167
73Frederic Pinsard64012 - AS SAMOIS01200018040464
75Alexis Pauly69077 - CMO07700019008009
77Jan Veselý65ZUP - MTBO ČZU PrahaZUP65008051965
79Sven Thiermann71027 - OLV Potsdam02700038071927
81David Náhlovský65TBM - KOS TJ Tesla BrnoTBM65128028874
83Wim Vervoort69003 - CO Liege belgique00300028330901
85Diaz Manuel Espigares69009 - SRK Sherpa Raid Kids00900058664267
87SENEN CUCALON67022 - Pena Guara 102200018668760
89Miroslav Šimek63LME - SK Los MělníkLME63008116719
91Dirk Deijgers63004 - HAMOK00400019200995
93Vaidas Jurgaitis71045 - Sakas OSK04500018638431
95Georges Mahler62013 - SCAPA Nancy01300018170962
97Petr Novotný66TZL - SKOB ZlínTZL66018680411
99Rudolf Kolář63ABR - A-team NOVO BruntálABR63018663187
101Josef Janků62KVS - SKOB Kobra VsetínKVS62008680377
103István Dankó6912H - Tipo Orienteering Club12H69008646369
105Petr Svoboda68SLA - SKOB SlanýSLA68038028802
107Balgauer Carlos Sanz66026 - CODAN EXTREMADURA02600048646244
109Jan Skoupý70GIG - GIGANT OrienteeringGIG70018655402
111Leoš Bogar66BOR - OK Jiskra Nový BorBOR66038116755
113Petr Pařízek70SMR - SNS SmržovkaSMR70018414115
115Jaroslav Kašpar70TSU - LKT 80 ŠumperkTSU70008663115
117Radovan Mach66OKP - SK OK 24 PrahaOKP66058631586
119Tomáš Šimek63FSP - VSK ČVUT Fakulta StavebnFSP63048014442
121Vlastimil Vít68BSO - KOB Baník SokolovBSO68008655481
123Jiří Hejna62SPC - SPORTICUS teamSPC62018663134
125Laurent Leclerc7027F - L.O. Sanchey27F79018002417
 
 
M60 (30)
StartJménoRNOddílId databázeČíslo čipu
1VakantVakant
3Peter Müller57081 - Mythen-Sport.ch8303534
5VakantVakant
7Luděk Kadlec56VEY - YETTI VejprtyVEY56008116733
9Peter Heinrich6074D - ESV Dresden MTBO 174D60008005663
11Harald Männel5548D - OL-Team Wehrsdorf48D55008644826
13Troels Bent Hansen58060 - Allerod OK06000018664222
15Steffen Breitwieser59055 - SV Wissenschaft quedlinb05500018000891
17Milan Bochenek56EKP - VŠTJ Ekonom PrahaEKP56018116818
19Bernd Doehler54010 - TUS Karlsruhe-Rueppurr01000018190454
21Ivo Havlíček58KNC - Sokol Kostelec n. Č. l.KNC5800
23Miloslav Pšenička61TCB - SK Technik České BudějovTCB61018016049
25Jozef Jánoška59RBA - TJ Rapid BratislavaRBA59028100017
27Petr Adrián56EKP - VŠTJ Ekonom PrahaEKP56008627106
29Dietmar Fremder5648D - OL-Team Wehrsdorf48D56008653191
31Tamás Jankó5822H - Hegyisport Szentendre Eg22H58008300958
33Pavel Kuchař60SJC - Sportcentrum JičínSJC60008008787
35Zbyněk Pospíšek60TBM - KOS TJ Tesla BrnoTBM60078663197
37Jan Flašar57KCK - KOB Český KrumlovKCK57018028814
39Walter Dravetz54TZL - SKOB ZlínTZL54188230954
41Zdeněk Laciga52VSP - USK PrahaVSP52008667549
43Bjarke Sucksdorf61060 - Allerod OK06000028009105
45Michel Denaix60021 - FRENCH TEAM FFCO02100028210460
47Mirko Vodovnik5645S - OK Slovenj Gradec45S56008277081
49Ulrich Kretzschmar59031 - ESV Dresden03100018171959
51Andre Hermet56021 - FRENCH TEAM FFCO02100018631433
53Vladimír Maliňák59KVS - SKOB Kobra VsetínKVS59018662677
55Sergej Sonnenberg561ZD - Osnabrücker TB1ZD00008629992
57Jaromír Vrábel61ABR - A-team NOVO BruntálABR61028014511
59Walter Rahm48080 - OLG Pfäffikon08000018499999
 
 
M70 (9)
StartJménoRNOddílId databázeČíslo čipu
1VakantVakant
3Vladimír Kuchař49BOR - OK Jiskra Nový BorBOR49028160171
5Petr Jelínek49TZL - SKOB ZlínTZL49028662705
7László Deseő4314H - MTBO Hungary14H43008130343
9Rob Timmermans45054 - Asub05400018664182
11Vladimír Němec42SLA - SKOB SlanýSLA42028100015
13Soren Bjornoen44065 - OK Ost Birkerod 106500028120444
15Sándor Hidas4814H - MTBO Hungary14H48008120248
17Petr Nejedlý51TZL - SKOB ZlínTZL51018680304
 
 
MW10 (38)
StartJménoRNOddílId databázeČíslo čipu
0Adam Moravec18SJI - OK JihlavaSJI18007260022
0Kryštof Drobník15SJC - Sportcentrum JičínSJC15027431985
0VakantVakant
0VakantVakant
0Tadeáš Drobník13SJC - Sportcentrum JičínSJC13011985821
0Vít Bouchal16VPM - KOS Slavia PlzeňVPM1616995860
0Michaela Jedličková13XHK - MTBO Racing team HradecXHK13501398686
0Jonáš Rauch15VPM - KOS Slavia PlzeňVPM15001499
0Tobiáš Rauch13VPM - KOS Slavia PlzeňVPM130052376
0Teodor KönigSBK - KOB START BlanskoSBK16991234321
0VakantVakant
0Jan Křenek11VPM - KOS Slavia PlzeňVPM11017209476
0VakantVakant
0VakantVakant
0Martin Křenek13VPM - KOS Slavia PlzeňVPM13012097292
0VakantVakant
0VakantVakant
0VakantVakant
0VakantVakant
0Štěpán Pucherna14TAP - KOB Tretra PrahaTAP14007518567
0Barbora Schwabová11TBM - KOS TJ Tesla BrnoTBM11887210817
0Ludmila Müllerová15VSP - USK PrahaVSP1550900753
0Karla Müllerová13VSP - USK PrahaVSP1351887608
0Eva Lauermanová13SJI - OK JihlavaSJI1353886813
0Zuzana Kurečková13TBM - KOS TJ Tesla BrnoTBM13772060216
0Lucie Malá11TBM - KOS TJ Tesla BrnoTBM11657204480
0Jan Lauerman15SJI - OK JihlavaSJI15152103711
0František Nehasil11BOR - OK Jiskra Nový BorBOR11017131415
0Přemysl Šimek14LME - SK Los MělníkLME14002118504
0Martina Pais14044 - Metsaratturid MTBO0440004656566
0Marta Pais12044 - Metsaratturid MTBO0440003656569
0Oskar Kalina15SPC - SPORTICUS teamSPC15027201195
0Linda Ševčíková13EKP - VŠTJ Ekonom PrahaEKP13532051473
0Nikola Odvodyová12XPU - PARDUBICE BIKERSXPU12521234562
0Kryštof Horák14VSP - USK PrahaVSP14008116691
0Nora Straková13LME - SK Los MělníkLME1350416325
0Žofie Veruňáková14TAP - KOB Tretra PrahaTAP14502181313
0Vít Jašek11ABR - A-team NOVO BruntálABR111152511
 
 
Open (29)
StartJménoRNOddílId databázeČíslo čipu
0VakantVakant
0VakantVakant
0VakantVakant
0VakantVakant
0VakantVakant
0VakantVakant
0VakantVakant
0VakantVakant
0VakantVakant
0VakantVakant
0VakantVakant
0VakantVakant
0VakantVakant
0VakantVakant
0VakantVakant
0Magdalena Pospíšková91TBM - KOS TJ Tesla BrnoTBM91502011851
0Lucie Smolíková95SKV - TJ Slovan Karlovy VarySKV9551
0Jakub Maxa96069 - Poprvé0690001
0Mike Kindermann7248D - OL-Team Wehrsdorf48D72028240172
0Lucie Černá83LPM - OK Lokomotiva PlzeňLPM83548013969
0Anna Szlávy64015 - Soproni Mafc015000246093
0Petra Veruňáková83TAP - KOB Tretra PrahaTAP83508076017
0VakantVakant
0VakantVakant
0VakantVakant
0VakantVakant
0Medeina Baceviciute04071 - IOSK Budakalnis0710003
0Filip Majer01076 - Plzeň07600012060391
0VakantVakant
 
 
W11 (11)
StartJménoRNOddílId databázeČíslo čipu
32VakantVakant
34VakantVakant
36VakantVakant
38Lucie Jedličková10XHK - MTBO Racing team HradecXHK10508013848
40Beáta Ryglová11TBM - KOS TJ Tesla BrnoTBM11582083404
42Elvira Chamraďa10GIG - GIGANT OrienteeringGIG10502133900
44Veronika Vozková10BLI - MTBO Bludný kořenBLI10508028812
46Noemi La Carbonara11TBM - KOS TJ Tesla BrnoTBM11562083415
48Lili Ivana Raj1045S - OK Slovenj Gradec45S10508277077
50Lisa Kalinová11SPC - SPORTICUS teamSPC11588109400
52Miša Andrejc1045S - OK Slovenj Gradec45S10518654107
 
 
W14 (11)
StartJménoRNOddílId databázeČíslo čipu
83VakantVakant
85VakantVakant
87Anežka Šimková09LME - SK Los MělníkLME09508003648
89Mia Folprecht08TBM - KOS TJ Tesla BrnoTBM08588670789
91Ema Pika Raj0845S - OK Slovenj Gradec45S08508654106
93Balanasa Adele07048 - A204800038653174
95Thiery Faustine Villar08059 - Noyon CO05900058260808
97Adéla Ryglová08TBM - KOS TJ Tesla BrnoTBM08578033296
99Patricija Kalvaityte07006 - LTU MTBO Team00600048001056
101Ošane Annija07048 - A204800048653170
103Ella Kalinová09SPC - SPORTICUS teamSPC09618014488
 
 
W17 (29)
StartJménoRNOddílId databázeČíslo čipu
1VakantVakant
3VakantVakant
5Grauda Eva05048 - A204800058004589
7Natali Chamraďa04GIG - GIGANT OrienteeringGIG04508656746
9Lucie Messnerová04VRL - OOS TJ Spartak VrchlabíVRL04568033294
11Martin Sara Lopez04033 - COMA03300018657346
13Klára Kurečková06TBM - KOS TJ Tesla BrnoTBM06678008286
15Margaux Leclerc04021 - FRENCH TEAM FFCO02100098002107
17Pavlína Zemková05SLA - SKOB SlanýSLA05518660529
19Anna Vanková05OKP - SK OK 24 PrahaOKP05508116822
21Actina Anete04048 - A204800078653165
23Lola Colle05021 - FRENCH TEAM FFCO02100128162919
25Ramona Poreitere05073 - Ozons/RSP07300028100900
27Veronika Burešová05XBM - PELLS ABND RACING TEAMXBM05508033210
29Lucy Thiermann06027 - OLV Potsdam02700028066320
31Norgaard Miri Brunstedt06065 - OK Ost Birkerod 106500048030406
33AGATHE TISSANDIER05021 - FRENCH TEAM FFCO02100138181105
35Puisyte Vytene05006 - LTU MTBO Team00600118648818
37Gaia Lauvergne06021 - FRENCH TEAM FFCO02100168150606
39Sofie StránskáSTB - TJ Stadion Nový BorSTB08518660578
41la Torre Roldan de04009 - SRK Sherpa Raid Kids00900098307042
43Anne-Caroline Sipos06021 - FRENCH TEAM FFCO02100141603766
45Rugile Denisovaite05006 - LTU MTBO Team00600058180180
47ENOLA BARDINE05021 - FRENCH TEAM FFCO02100108270405
49Rodríguez Laura Doncel05035 - ITACA AVENTURA03500028030305
51Tereza Kadlecová06VEY - YETTI VejprtyVEY06508656571
53Eidvile Tevelyte05006 - LTU MTBO Team00600038088077
55Jade Boussier05021 - FRENCH TEAM FFCO02100118200405
57Gomez Sofia Martinez05024 - COMPAS02400018670900
 
 
W20 (10)
StartJménoRNOddílId databázeČíslo čipu
90VakantVakant
92VakantVakant
94Lilou Pauly01021 - FRENCH TEAM FFCO02100078002137
96Rozálie Kuchařová02SJC - Sportcentrum JičínSJC02518631581
98Alina Niggli03011 - OJura01100018030822
100Mari Linnus01070 - Värska OK Peko07000018648690
102Jana Hnilica0221A - OLT Transdanubien21A02508240102
104Natalja Niggli01011 - OJura01100048390001
106Zuzana Štreglová02VRL - OOS TJ Spartak VrchlabíVRL02512020709
108Lou Colle02021 - FRENCH TEAM FFCO02100088030902
 
 
W21A (31)
StartJménoRNOddílId databázeČíslo čipu
22VakantVakant
24VakantVakant
26VakantVakant
28Tereza Hnátková92SPC - SPORTICUS teamSPC92718660537
30Veronika Barnetová99XPU - PARDUBICE BIKERSXPU99528116790
32Barbora Chudíková78SJI - OK JihlavaSJI78508033211
34Hana La Carbonara76TBM - KOS TJ Tesla BrnoTBM76528100026
36Adéla Zrníková00GIG - GIGANT OrienteeringGIG00508662727
38Lenka Nováková80EKP - VŠTJ Ekonom PrahaEKP80628660580
40Marine Denoual00059 - Noyon CO05900038110800
42Ramune Arlauskiene73006 - LTU MTBO Team00600018654420
44Veronika Vedralová88SPC - SPORTICUS teamSPC88538660565
46Zuzana Puchernová84TAP - KOB Tretra PrahaTAP84538190384
48Veronika Kiacová99XPU - PARDUBICE BIKERSXPU99538116780
50Kateřina Jiranová83XHK - MTBO Racing team HradecXHK83508667992
52Martina Hanzlíčková84EKP - VŠTJ Ekonom PrahaEKP84528028858
54Zuzana Tomečková82TSU - LKT 80 ŠumperkTSU82798660549
56Denisa Haničáková83DMS - Dynamo Malá SkálaDMS83508013469
58Helena Trčková87EKP - VŠTJ Ekonom PrahaEKP87562087687
60Šárka Odvodyová83XPU - PARDUBICE BIKERSXPU83528352000
62Markéta Uhnavá84SBK - KOB START BlanskoSBK84858010108
64Lucie Štembergová88EKP - VŠTJ Ekonom PrahaEKP8851
66Petja Balažič8345S - OK Slovenj Gradec45S83508654098
68Jana Klíchová81SSU - SK Severka ŠumperkSSU81518033234
70Ivana Lukavcová87SMR - SNS SmržovkaSMR87548656734
72Jana Tichá92KNC - Sokol Kostelec n. Č. l.KNC92508033273
74Soňa Beržinská85SBK - KOB START BlanskoSBK85548202028
76Kateřina Horáková03LDC - KOB DěčínLDC03518662319
78Kira Zilinskiene84071 - IOSK Budakalnis07100018629911
80Zuzana Jedličková81XHK - MTBO Racing team HradecXHK81508656667
82Adélka Bogarová90VSP - USK PrahaVSP90508663183
 
 
W21B (20)
StartJménoRNOddílId databázeČíslo čipu
70VakantVakant
72VakantVakant
74VakantVakant
76Petra Zajícová73LOV - lepus.czLOV735152952
78Eliška Hodová00TZL - SKOB ZlínTZL00568006746
80Merle Rohtla81044 - Metsaratturid MTBO04400028454546
82Viola Baumann86001 - Gerecse Egyesület00100018020686
84Markéta Coufalová88TSU - LKT 80 ŠumperkTSU88948013846
86Loreta Ranoniene78043 - OK Fortuna 204300018070978
88Terka Hanáková89SMR - SNS SmržovkaSMR89508226317
90Ágnes Vajda-Kovács8214H - MTBO Hungary14H82508212072
92Daria Niggli77011 - OJura01100038390000
94Dita Štěpánová79DOB - KOB DobruškaDOB79568660522
96Petra Nehasilová82BOR - OK Jiskra Nový BorBOR82538655486
98Petra Matoušková76BLI - MTBO Bludný kořenBLI76508014528
100Magdalena Ticháčková79SJC - Sportcentrum JičínSJC79628060679
102Marie Lacigová00VSP - USK PrahaVSP00508670500
104Aneta Hejnová93SPC - SPORTICUS teamSPC93568660588
106Klára Horová84VSP - USK PrahaVSP84558008455
108Jana Königová86SBK - KOB START BlanskoSBK86618000002
 
 
W21E (28)
StartJménoRNOddílId databázeČíslo čipu
21VakantVakant
23VakantVakant
25Cacilie Christoffersen92065 - OK Ost Birkerod 106500068240592
27Christine Schaffner79002 - Thoemus Team00200028642214
29Michaela Gigon7721A - OLT Transdanubien21A76508177771
31Valerie Kamererová94STB - TJ Stadion Nový BorSTB94508660581
33Mickevičiute Juo Karolina85017 - OK Fortuna 301700018401234
35Gabriela Wohanková76VRL - OOS TJ Spartak VrchlabíVRL76528033284
37Adéla Červená97XHK - MTBO Racing team HradecXHK97508663209
39Veronika Kubínová97SKV - TJ Slovan Karlovy VarySKV97528656573
41Zuzana Bártíková89XPU - PARDUBICE BIKERSXPU89548090145
43Markéta Kalinová82SPC - SPORTICUS teamSPC82598629752
45Lucie Nedomlelová02XHK - MTBO Racing team HradecXHK02508662718
47Stanislava Ančicová84VBA - ŠK VAZKA BratislavaVBA84548407222
49Lucie Rudkiewicz00032 - Balise 25 103200028270100
51Katu Svobodová84SMR - SNS SmržovkaSMR84518033266
53Iva Mědílková71SPC - SPORTICUS teamSPC71608667533
55Constance Devillers98036 - Balise 25 203600018002125
57Bianka Tamás9914H - MTBO Hungary14H99008009961
59Anke Dannowski7874D - ESV Dresden MTBO 174D78508150678
61Michaela Lacigová81VSP - USK PrahaVSP81528028810
63Vendula Musilová83SJC - Sportcentrum JičínSJC83558350350
65Romana Kubínová94SKV - TJ Slovan Karlovy VarySKV94528008510
67Ewa Haltof94ABR - A-team NOVO BruntálABR94998660544
69Martina Tichovská86VSP - USK PrahaVSP86508656501
71Markéta Drobníková84SJC - Sportcentrum JičínSJC84508482121
73Kateřina Nováková94OKP - SK OK 24 PrahaOKP94508656576
75Marie Hrdinová78VSP - USK PrahaVSP78528660472
 
 
W40 (42)
StartJménoRNOddílId databázeČíslo čipu
65VakantVakant
67VakantVakant
69Katja Brunstedt74065 - OK Ost Birkerod 106500038290174
71Kateřina Schwabová73TBM - KOS TJ Tesla BrnoTBM73718001411
73Guerrero Miriam Miranda81030 - C.D. Altair03000028659366
75Lina Balčiunaite81051 - OK Takas05100018648797
77Ivana Weberová76SMR - SNS SmržovkaSMR7650
79Martina Linhartová77GIG - GIGANT OrienteeringGIG77508033241
81Kateřina Janků74KVS - SKOB Kobra VsetínKVS74508482074
83Dana Rychterová69SMR - SNS SmržovkaSMR69508116694
85Kristina Gajdová77VSP - USK PrahaVSP77522115689
87Alice Michálková76GIG - GIGANT OrienteeringGIG76508680315
89Andrea Štreglová75VRL - OOS TJ Spartak VrchlabíVRL75528075000
91Helena Zemková74SLA - SKOB SlanýSLA74508028831
93Linda Straková79LME - SK Los MělníkLME79508013864
95Šárka Jašková77ABR - A-team NOVO BruntálABR77518660585
97Irena Jelínková76TBM - KOS TJ Tesla BrnoTBM76648680408
99Ivka Buriánková74SMR - SNS SmržovkaSMR74508008288
101Nastja Raj8145S - OK Slovenj Gradec45S00008654110
103Petra Valíková73GIG - GIGANT OrienteeringGIG73508656684
105Segura Cristina Roldan71009 - SRK Sherpa Raid Kids00900128008948
107Helena Randáková74VRL - OOS TJ Spartak VrchlabíVRL74528518812
109Tanja Mezga7345S - OK Slovenj Gradec45S73018654111
111Alice Malá79TBM - KOS TJ Tesla BrnoTBM79918670786
113Lenka Vavrysová74TZL - SKOB ZlínTZL74008636196
115Jitka Černá79009 - SRK Sherpa Raid Kids00900018516157
117Lenka Honsová77SMR - SNS SmržovkaSMR77508116767
119Lavinia Török72019 - ÖTK Wien01900018180572
121Anna Füzy7614H - MTBO Hungary14H76508180976
123Petra Vaněčková79ZUP - MTBO ČZU PrahaZUP79508000318
125Lucy Mair77058 - OL Kufstein05800018181977
127Iva Macholdová74SMR - SNS SmržovkaSMR74528022350
129Kateřina Ryglová73TBM - KOS TJ Tesla BrnoTBM73728660363
131Urška Kordiš Miheljak7545S - OK Slovenj Gradec45S75508654109
133Katja Walther78052 - Naturfreunde Villach AT05200018170678
135Michaela Chmelíková75GIG - GIGANT OrienteeringGIG75508662361
137Maja Visinski Andrejc8145S - OK Slovenj Gradec45S81508654092
139Janita Itaniemi80GIG - GIGANT OrienteeringGIG80512133887
141Vaida Reinartaite75074 - Fortuna07400018653235
143Juliane Kummerlöwe79027 - OLV Potsdam02700018055138
145Věrka Pařízková71SMR - SNS SmržovkaSMR71518033216
147Marianne Pauly78077 - CMO07700029171719
 
 
W50 (21)
StartJménoRNOddílId databázeČíslo čipu
25VakantVakant
27VakantVakant
29Uta Spehr63010 - TUS Karlsruhe-Rueppurr01000028655887
31Jindra Dohnalová62VIP - SK VIPrahloVIP62518635828
33Giedre Rubaževičiene69025 - OK Fortuna 102500028653255
35Sonja Hnilica6821A - OLT Transdanubien21A68508050268
37Eva Maliňáková65TSU - LKT 80 ŠumperkTSU65508662711
39Annette Leonhardt67034 - IHW Alex Berlin18D67508210167
41Jana Kubínová67SKV - TJ Slovan Karlovy VarySKV67518109404
43Poveda Yolanda Gil68009 - SRK Sherpa Raid Kids00900081394864
45Agnes Courtois6427F - L.O. Sanchey27F6450
47Wiebke Sihver6818D - Post SV Dresden18D68508130668
49Aurelie Villar70059 - Noyon CO05900068190970
51Ágnes Németh6912H - Tipo Orienteering Club12H6950339831
53Schoenfeld Ute671UD - SV TU Ilmenau1UD67508050167
55Sophie Piszczorowicz70059 - Noyon CO05900078090970
57Paloma Rodriguez66020 - VELETA02000028044367
59Roldan Eloisa Tapia70009 - SRK Sherpa Raid Kids00900068664279
61Jaroslava Švarcbachová67KNC - Sokol Kostelec n. Č. l.KNC67548670499
63Ivana Abelová67STB - TJ Stadion Nový BorSTB67988660583
65Françoise Renard63003 - CO Liege belgique00300018664168
 
 
W60 (9)
StartJménoRNOddílId databázeČíslo čipu
73VakantVakant
75Ivana Perůtková58TSU - LKT 80 ŠumperkTSU58508680404
77Irena Balažič6045S - OK Slovenj Gradec45S60508035510
79Ivana Lacigová59VSP - USK PrahaVSP59508116699
81Luisa Pospíšková59TBM - KOS TJ Tesla BrnoTBM59598663184
83Marie Flašarová57KCK - KOB Český KrumlovKCK575649615
85Dana Králová58TSU - LKT 80 ŠumperkTSU58968662287
87Jana Bochenková61DOR - OK DobříšDOR61508116687
89Jindřiška Havlíčková61KNC - Sokol Kostelec n. Č. l.KNC61508662276
 
 
W70 (3)
StartJménoRNOddílId databázeČíslo čipu
81VakantVakant
83VakantVakant
85Kirsten Brunstedt48065 - OK Ost Birkerod 106500018130748