MTBO5Days 2021st 30.6.2021 1:09
Startovka po kategoriích - Etapa 3vytvořeno OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
M11 (8)
StartJménoRNOddílId databázeČíslo čipu
1VakantVakant
4VakantVakant
7VakantVakant
10Aljoša Andrejc1145S - OK Slovenj Gradec45S11008277083
13Antonín Wohanka12VRL - OOS TJ Spartak VrchlabíVRL12012096236
16Andraž Miheljak1045S - OK Slovenj Gradec45S10008277078
19Ron Hähnel1048D - OL-Team Wehrsdorf48D10008140610
22Jáchym Ticháček10SJC - Sportcentrum JičínSJC10048250110
 
 
M14 (23)
StartJménoRNOddílId databázeČíslo čipu
76VakantVakant
79VakantVakant
82Daniel StránskýSTB - TJ Stadion Nový BorSTB10008660579
85Tomáš Vít08BSO - KOB Baník SokolovBSO08008116771
88Maxmilian Weber07SMR - SNS SmržovkaSMR07008109423
91Otakar Toloch09GIG - GIGANT OrienteeringGIG09008116668
94Ondřej Štěpánek08TBM - KOS TJ Tesla BrnoTBM08098208112
97Ondřej Petruš07MLA - MLOK Mariánské LázněMLA07018116798
100Filip Schwab07TBM - KOS TJ Tesla BrnoTBM07108000710
103Radek Lesage08SPC - SPORTICUS teamSPC08078022647
106Matas Valavičius09051 - OK Takas05100038004029
109Robin Anděl09VPM - KOS Slavia PlzeňVPM09018109411
112Fanda Bohuslav09LPM - OK Lokomotiva PlzeňLPM09008667972
115Tevž Miheljak0745S - OK Slovenj Gradec45S07008277084
118Antonín Vlach09SJC - Sportcentrum JičínSJC09038519805
121Matteo La Carbonara08TBM - KOS TJ Tesla BrnoTBM08018023023
124Arnas Sausaitis07006 - LTU MTBO Team00600028001149
127Jakub Ticháček07SJC - Sportcentrum JičínSJC07048170578
130Štěpán Hajn09018 - Pawlansky Team0180002
133Vojtěch Bílek08ZUP - MTBO ČZU PrahaZUP08028517313
136Antonín Světnický08STE - SK SKI-OB ŠternberkSTE08008014451
139Matyáš Malý09TBM - KOS TJ Tesla BrnoTBM09108680332
142Sebastian Weber09SMR - SNS SmržovkaSMR09008033278
 
 
M17 (34)
StartJménoRNOddílId databázeČíslo čipu
0VakantVakant
3VakantVakant
6Nicolas Leclerc06021 - FRENCH TEAM FFCO02100198002074
9Rostislav MalýVEY - YETTI VejprtyVEY06008022386
12Maxence Denoual04059 - Noyon CO05900028111004
15Oreiro Marcos Silvarrey05050 - Gallaecia raid05000018027204
18TIMOTHY BLOT04021 - FRENCH TEAM FFCO02100068662149
21Hannes Hnilica0421A - OLT Transdanubien21A04008070504
24Tapia Eloy Espigares06009 - SRK Sherpa Raid Kids00900038664283
27Thomas Lucassen74D - ESV Dresden MTBO 174D06018031006
30Jan Štěpánek06TBM - KOS TJ Tesla BrnoTBM06078660548
33František Vlach06SJC - Sportcentrum JičínSJC06038515867
36Martínez Francis Cortés04035 - ITACA AVENTURA03500018032415
39Eduard Toloch06GIG - GIGANT OrienteeringGIG06008116791
42Justas Griksas05006 - LTU MTBO Team00600098662209
45Hugo Piszczorowicz05021 - FRENCH TEAM FFCO02100058002025
48VakantVakant
51Titouan Pauly04077 - CMO07700032011968
54Jekabs Toms Andersons04061 - Ogre OK/SC06100018012020
57Gregor Lusky74D - ESV Dresden MTBO 174D06028269017
60Per Hähnel0548D - OL-Team Wehrsdorf48D05018301405
63ALEXIS LAUDET05021 - FRENCH TEAM FFCO02100172113828
66Tomáš Zrník06GIG - GIGANT OrienteeringGIG06018662686
69Mathieu Vayssat04021 - FRENCH TEAM FFCO02100048220104
72Vojtěch Bogar06BOR - OK Jiskra Nový BorBOR06048013870
75Josef Bohuslav04LPM - OK Lokomotiva PlzeňLPM04018656621
78David Meier06VLI - Slavia Liberec orienteerVLI06068004347
81Rapolas Balna04006 - LTU MTBO Team00600068091851
84Matyáš Folprecht06TBM - KOS TJ Tesla BrnoTBM06068662278
87Jocelin Lauret05021 - FRENCH TEAM FFCO02100188260091
90la Torre Roldan de06009 - SRK Sherpa Raid Kids00900108008937
93Moruno Juan Pedr Fernandez05026 - CODAN EXTREMADURA02600018665047
96Nojus Lukosius04006 - LTU MTBO Team00600088252529
99Strakšs Arturs04048 - A204800068334593
 
 
M20 (17)
StartJménoRNOddílId databázeČíslo čipu
0VakantVakant
3VakantVakant
6VakantVakant
9Jose Antonio Villar03028 - BMT Casas DE VES02800018632155
12Mikkel Brunstedt Norgaard01068 - OK Ost Birkerod 206800018010313
15Karel Smolen03GIG - GIGANT OrienteeringGIG03008226341
18Tapia Noel Espigares03009 - SRK Sherpa Raid Kids00900048659361
21Theo Piszczorowicz01059 - Noyon CO05900088200801
24Ondřej Kovář02VPM - KOS Slavia PlzeňVPM02007208210
27Richard WohankaSLA - SKOB SlanýSLA01008656731
30Adam Černík04XHK - MTBO Racing team HradecXHK04008013922
33Jan Moravec02ZAM - OB TJ Sokol ŽamberkZAM02058667543
36Albin Demaret-Joly01021 - FRENCH TEAM FFCO02100038002044
39Vojtěch Hajn03018 - Pawlansky Team0180003
42Noa Lauvergne03021 - FRENCH TEAM FFCO02100158131003
45Montero Alfonso Obreo03035 - ITACA AVENTURA03500038670265
48Václav Čepička03SLA - SKOB SlanýSLA03018028872
 
 
M21A (38)
StartJménoRNOddílId databázeČíslo čipu
60VakantVakant
63VakantVakant
66VakantVakant
69VakantVakant
72Matěj Ševčík79XHK - MTBO Racing team HradecXHK79088044398
75Josef David81DMS - Dynamo Malá SkálaDMS81018013432
78Aleš Bitter88KNC - Sokol Kostelec n. Č. l.KNC88038629814
81Karel Ohera78BLI - MTBO Bludný kořenBLI78038028830
84Miroslav Kovář81SJC - Sportcentrum JičínSJC81048008104
87Petr Pucherna80ZUP - MTBO ČZU PrahaZUP80028001090
90Jiří Suchý92SJI - OK JihlavaSJI9201301278
93Filip Hegner81SPC - SPORTICUS teamSPC81088116707
96Štěpán Moravec81SJI - OK JihlavaSJI81018028855
99Jan Urban75SBK - KOB START BlanskoSBK75378303038
102Michal Švarcbach70KNC - Sokol Kostelec n. Č. l.KNC70018663170
105Petr Štregl73VRL - OOS TJ Spartak VrchlabíVRL73032017676
108Pavel Müller79VSP - USK PrahaVSP79018116706
111Milan Boček92TBM - KOS TJ Tesla BrnoTBM92288019217
114Csaba Bedő9214H - MTBO Hungary14H92008648821
117Tomáš Štregl74VRL - OOS TJ Spartak VrchlabíVRL74068003612
120Tomáš Popule88LPM - OK Lokomotiva PlzeňLPM88038033218
123Vojta Buriánek78SMR - SNS SmržovkaSMR78018028837
126Jan Jiran77XHK - MTBO Racing team HradecXHK77018662364
129Lukáš Drobník85SJC - Sportcentrum JičínSJC85008040385
132Jan Vaněček80ZUP - MTBO ČZU PrahaZUP80038004120
135Jan Medlík82TSU - LKT 80 ŠumperkTSU82468003641
138Jiří Paulíček77SJI - OK JihlavaSJI77278116713
141Tomáš Havlíček87KNC - Sokol Kostelec n. Č. l.KNC87008012061
144Petr Šebesta76TAP - KOB Tretra PrahaTAP76048032476
147Juraj Opršal83VBA - ŠK VAZKA BratislavaVBA83018301007
150Tomáš Haničák77DMS - Dynamo Malá SkálaDMS77008014501
153Marián Bartoš82VSP - USK PrahaVSP82018660511
156Jan Horák98LDC - KOB DěčínLDC98008019937
159Vojtěch Hora83VSP - USK PrahaVSP83018663123
162Robert Urbaník70VLI - Slavia Liberec orienteerVLI70028662745
165Karel Tomeček83TSU - LKT 80 ŠumperkTSU83001400407
168Martin Ištok80BLI - MTBO Bludný kořenBLI80018028843
171Lukáš Hegner81LPM - OK Lokomotiva PlzeňLPM81048660467
 
 
M21B (18)
StartJménoRNOddílId databázeČíslo čipu
1VakantVakant
4VakantVakant
7Tomáš Doležal84038 - Humbuk0380001
10Josef Jiráček85SBK - KOB START BlanskoSBK85018201285
13Luboš Kaluža82ABR - A-team NOVO BruntálABR82001436949
16Miroslav Gebas81XBM - PELLS ABND RACING TEAMXBM8102
19Marek Jedlička75XHK - MTBO Racing team HradecXHK75028028863
22Vojtěch Březina86TSU - LKT 80 ŠumperkTSU86008656581
25Jan Sochor69SBK - KOB START BlanskoSBK69228663124
28Jan Reif86TSU - LKT 80 ŠumperkTSU86048656575
31Milan Štemberg86EKP - VŠTJ Ekonom PrahaEKP8608
34Jan Šafář77XHK - MTBO Racing team HradecXHK77008116828
37Pavel Horák72VSP - USK PrahaVSP72008660356
40Jan Kadlec83SJI - OK JihlavaSJI83068028807
43Kryštof Panovec00GIG - GIGANT OrienteeringGIG00118662750
46Lukáš Jedlička81XHK - MTBO Racing team HradecXHK81008670498
49Adam Bláha92SPC - SPORTICUS teamSPC92128116809
52Martin Netuka73XHK - MTBO Racing team HradecXHK73028197304
 
 
M21E (68)
StartJménoRNOddílId databázeČíslo čipu
20VakantVakant
23VakantVakant
26VakantVakant
29Anton Ryzhov87075 - ESV Dresden MTBO 207500018284828
32Nikolas Domín88EKP - VŠTJ Ekonom PrahaEKP88068662314
35Jan Grundmann94GIG - GIGANT OrienteeringGIG94108654891
38Martin Štěňha76SPC - SPORTICUS teamSPC76088667520
41Zoltan Tóth7814H - MTBO Hungary14H78008646370
44Martin Kanta97XPU - PARDUBICE BIKERSXPU97058116811
47Vojtěch Ludvík93STB - TJ Stadion Nový BorSTB93018656551
50Martin Ševčík76TBM - KOS TJ Tesla BrnoTBM76328662360
53Jiří StránskýSTB - TJ Stadion Nový BorSTB81008663143
56Jakub Škoda88VLI - Slavia Liberec orienteerVLI88008656596
59Honza Svoboda79SMR - SNS SmržovkaSMR79018656561
62Lukáš Chmelař91XHK - MTBO Racing team HradecXHK91008663200
65Jiří Hradil86TZL - SKOB ZlínTZL86048656568
68Vojtěch Stránský90SJC - Sportcentrum JičínSJC90008656552
71Radek Laciga82VSP - USK PrahaVSP82008656559
74Ignas Ambrazas99006 - LTU MTBO Team00600108061117
77Martin Sajal78SPC - SPORTICUS teamSPC78038033209
80Miroslav Rygl72TBM - KOS TJ Tesla BrnoTBM72058636760
83Petr Pruner82SPC - SPORTICUS teamSPC82078660573
86Matyáš Ludvík98STB - TJ Stadion Nový BorSTB98018660584
89Jan Graubner82TZL - SKOB ZlínTZL82368068608
92Ondřej Bílek81ZUP - MTBO ČZU PrahaZUP81018516418
95Florian Pinsard96032 - Balise 25 103200018002711
98Nicolas Pinsard93053 - Bol d'air05300018160377
101Jose Ramon Garcia78064 - Pena Guara 206400018011727
104Jeremi Pourre98040 - Balise 25 304000018041198
107Martin Tišnovský91TBM - KOS TJ Tesla BrnoTBM91208663201
110Vojtěch Bartoš98MLA - MLOK Mariánské LázněMLA98028656598
113Heinols Maris01048 - A204800028334582
116Thomas Steinthal99072 - FIF Hilleroed Orienterin07200018180499
119Martin Vedral83SPC - SPORTICUS teamSPC83068518319
122Samson Deriaz98047 - ADOC04700011210508
125Thomas Klimo7921A - OLT Transdanubien21A79008100379
128Martin Štěpánek73TBM - KOS TJ Tesla BrnoTBM73278444884
131Esteban Enrique Chousa98063 - Club Imperdible06300018515071
134Jaroslav Rygl70TBM - KOS TJ Tesla BrnoTBM7044
137Juodišius Julius85017 - OK Fortuna 301700028001234
140Guerrero Francis Munoz83030 - C.D. Altair03000038647686
143Jan Lauerman74SJI - OK JihlavaSJI74198662358
146Alejandre Juan Sanz00026 - CODAN EXTREMADURA02600038646243
149Zdeněk Odvody82XPU - PARDUBICE BIKERSXPU82068206000
152Miroslav Kalina82SPC - SPORTICUS teamSPC82118033200
155Zdeněk Šabatka89XHK - MTBO Racing team HradecXHK89008660923
158Pavel Wohanka75VRL - OOS TJ Spartak VrchlabíVRL75018330550
161Lukas Wilms84057 - Orienteering-Team CAU Ki05700018050006
164Thomas Courtois9927F - L.O. Sanchey27F9401
167Pavel Štáfek74SKL - SMS Team KladnoSKL74018660555
170Martin Smrt84EKP - VŠTJ Ekonom PrahaEKP84318631579
173Yoann Courtois9427F - L.O. Sanchey27F94008622643
176Kryštof Bogar94BOR - OK Jiskra Nový BorBOR94028656508
179Miroslav Štochel93MFP - Matfyz PrahaMFP93008004355
182Tomáš Plíhal85SJI - OK JihlavaSJI85098660510
185Petr Riabinin91039 - UKS Falenica Warszawa0390001
188Paul Debray97046 - Balise 25 404600018002126
191Beat Schaffner73002 - Thoemus Team00200018111973
194Mark Huster7754D - SV Sachsen 90 Werdau54D77008050377
197Hendrik Hess78066 - USV TU Dresden06600018301933
200Atis Heinols96048 - A204800018080800
203Michal Jirka84SBK - KOB START BlanskoSBK84038401151
206Robert Becherer8967D - ESV Lok Bitterfeld67D8900236128
209Marek Pospíšek89TBM - KOS TJ Tesla BrnoTBM89077207621
212Jan Pucherna77TAP - KOB Tretra PrahaTAP77018151177
215František Bogar89BOR - OK Jiskra Nový BorBOR89048116722
218Vargas Juan Fran Marin81009 - SRK Sherpa Raid Kids00900028643490
221Štěpán Mudrák96LCE - OOB TJ Slovan LuhačoviceLCE96018645928
 
 
M40A (36)
StartJménoRNOddílId databázeČíslo čipu
1VakantVakant
4VakantVakant
7VakantVakant
10Lukáš Faltejsek77XPU - PARDUBICE BIKERSXPU77258224223
13Marek Petruš75MLA - MLOK Mariánské LázněMLA75008116729
16Petr Jašek76ABR - A-team NOVO BruntálABR76018662350
19Libor Kříž78XPU - PARDUBICE BIKERSXPU78048007804
22Aleš Linhart72GIG - GIGANT OrienteeringGIG72008670772
25Uwe Röhner72034 - IHW Alex Berlin03400018662646
28Holger Mager7174D - ESV Dresden MTBO 174D71008123111
31Miši Hons77SMR - SNS SmržovkaSMR77008414103
34Jan Urválek81TCB - SK Technik České BudějovTCB81012032165
37Sebastien THIERY72059 - Noyon CO05900048191272
40David Schwab74TBM - KOS TJ Tesla BrnoTBM74018007401
43Petr Sedláček81TSU - LKT 80 ŠumperkTSU81098662355
46Eduard Pucherna74SJC - Sportcentrum JičínSJC74008074101
49Blaž Miheljak7545S - OK Slovenj Gradec45S75008277082
52Pavel Bureš75XBM - PELLS ABND RACING TEAMXBM75498621762
55Olaf Handtrack75016 - Eintracht Munster 2020 e01600018515599
58Tomáš Bergl78ZUP - MTBO ČZU PrahaZUP78008201978
61Jaroslav Folprecht73TBM - KOS TJ Tesla BrnoTBM73058680615
64Collado Andres M Fernandez76026 - CODAN EXTREMADURA02600028661783
67Martin Horák71LDC - KOB DěčínLDC71008019924
70Mark Pilz7654D - SV Sachsen 90 Werdau54D76008200070
73la Torre Vega An de71009 - SRK Sherpa Raid Kids00900118008967
76Claudio La Carbonara73TBM - KOS TJ Tesla BrnoTBM73378022288
79Pavel Musil77SJC - Sportcentrum JičínSJC77058250250
82Steffen Hauschild6974D - ESV Dresden MTBO 174D69008100966
85Gregor Andrejc7945S - OK Slovenj Gradec45S70008277080
88Pavel Ambrož73TBM - KOS TJ Tesla BrnoTBM73398030873
91Mart Pais76044 - Metsaratturid MTBO04400018454545
94TELLO JULIO BARRERA73037 - club ibon03700018668759
97Gregor Raj7445S - OK Slovenj Gradec45S74008277075
100Falk Wenzel70066 - USV TU Dresden06600028071070
103Jan Obuškevič70SMR - SNS SmržovkaSMR70008033204
106Norgaard Morten Bang72065 - OK Ost Birkerod 106500058140772
 
 
M40B (27)
StartJménoRNOddílId databázeČíslo čipu
64VakantVakant
67VakantVakant
70Václav Čepička72SLA - SKOB SlanýSLA72018028857
73Michal Pročke79007 - Hakoach0070001436445
76Péter Vajda8014H - MTBO Hungary14H80008012262
79David Nedopílek76ABR - A-team NOVO BruntálABR76028663195
82Jiří Šafek76SBK - KOB START BlanskoSBK76218000013
85Martin Kunz71GIG - GIGANT OrienteeringGIG71008009153
88Petr Lukavec78SMR - SNS SmržovkaSMR78008656718
91Attila Molnár7012H - Tipo Orienteering Club12H70018484444
94Dušan Provazník73TBM - KOS TJ Tesla BrnoTBM73012127612
97Radim Vozka74BLI - MTBO Bludný kořenBLI74028028848
100Jakub Kadlec81VEY - YETTI VejprtyVEY8101
103Gediminas Ranonis78043 - OK Fortuna 204300028200878
106Jan Smaržík69LPM - OK Lokomotiva PlzeňLPM69108656654
109Jiří Veruňák80TAP - KOB Tretra PrahaTAP80038461737
112Robert Kurečka72ABM - KOB ALFA BrnoABM72108648589
115Milan Meier73VLI - Slavia Liberec orienteerVLI73018662311
118Zdeněk Zemko73SLA - SKOB SlanýSLA73008014550
121Pavel Izdný76SJI - OK JihlavaSJI76138149899
124Zdeněk Malý72VEY - YETTI VejprtyVEY7200207803
127Dušan Chamraďa76GIG - GIGANT OrienteeringGIG76012051543
130Daniel Vít73BSO - KOB Baník SokolovBSO73008670451
133Václav Bohuslav72LPM - OK Lokomotiva PlzeňLPM72068670454
136Roman Weber77SMR - SNS SmržovkaSMR7701
139Martin Malý76TBM - KOS TJ Tesla BrnoTBM76108470600
142Zbyněk Fejk75SJC - Sportcentrum JičínSJC75018680423
 
 
M50 (66)
StartJménoRNOddílId databázeČíslo čipu
1VakantVakant
4VakantVakant
7VakantVakant
10Marko Dudić7145S - OK Slovenj Gradec45S71008277079
13Petr Vanka68OKP - SK OK 24 PrahaOKP68018663182
16Michael Sturm6867D - ESV Lok Bitterfeld67D68008000034
19Radovan Mach66OKP - SK OK 24 PrahaOKP66058631586
22Tibor Molnár63015 - Soproni Mafc01500018664650
25Sven Thiermann71027 - OLV Potsdam02700038071927
28Remo Madella71056 - REM MAPS05600018680058
31Vlastimil Vít68BSO - KOB Baník SokolovBSO68008655481
34Jan Skoupý70GIG - GIGANT OrienteeringGIG70018655402
37István Dankó6912H - Tipo Orienteering Club12H69008646369
40Alexandr Toloch70GIG - GIGANT OrienteeringGIG70008662147
43Tautvydas Zilinskas71071 - IOSK Budakalnis07100028629900
46Mindaugas Sausaitis69042 - O! Klaipeda04200028001154
49Michael Dube-Spuhn66049 - TSV Karlshorst04900018021066
52Lubomír Němec62ABR - A-team NOVO BruntálABR62018013377
55Lucas Moriana66020 - VELETA02000018044383
58Devis Žilovas65051 - OK Takas05100028667806
61Georges Mahler62013 - SCAPA Nancy01300018170962
64Alexis Pauly69077 - CMO07700019008009
67Jaroslav Řízek65VIP - SK VIPrahloVIP6501995791
70Jiří Král59TSU - LKT 80 ŠumperkTSU59418663159
73Diaz Manuel Espigares69009 - SRK Sherpa Raid Kids00900058664267
76David Náhlovský65TBM - KOS TJ Tesla BrnoTBM65128028874
79Ričardas Tevelis69042 - O! Klaipeda04200018648933
82Jaroslav Argaláš62TBM - KOS TJ Tesla BrnoTBM62138662684
85SENEN CUCALON67022 - Pena Guara 102200018668760
88Rudolf Kolář63ABR - A-team NOVO BruntálABR63018663187
91Luděk Bartoš67MLA - MLOK Mariánské LázněMLA67018656657
94Petr Nekoranec67TZL - SKOB ZlínTZL67008482067
97Frederic Pinsard64012 - AS SAMOIS01200018040464
100Martin Kareis65VLI - Slavia Liberec orienteerVLI65018680572
103Thomas Rothkegel6718D - Post SV Dresden18D67008002326
106Jean-Luc Denoual68059 - Noyon CO05900018023968
109Andreas Muller62062 - LSV Weiher06200038040362
112Dirk Deijgers63004 - HAMOK00400019200995
115Jurgis Rubaževičius69025 - OK Fortuna 102500018654370
118Jan Veselý65ZUP - MTBO ČZU PrahaZUP65008051965
121Josef Janků62KVS - SKOB Kobra VsetínKVS62008680377
124Martin Holinka67ZPV - KOB ZPV ProstějovZPV67128660377
127Griksas Rolandas70045 - Sakas OSK04500028648781
130Wim Vervoort69003 - CO Liege belgique00300028330901
133Petr Pařízek70SMR - SNS SmržovkaSMR70018414115
136Laurent Leclerc7027F - L.O. Sanchey27F79018002417
139Leoš Bogar66BOR - OK Jiskra Nový BorBOR66038116755
142Balgauer Carlos Sanz66026 - CODAN EXTREMADURA02600048646244
145Jiří Hejna62SPC - SPORTICUS teamSPC62018663134
148Zbyněk Hajn71018 - Pawlansky Team0180001
151Tomáš Gryc69TBM - KOS TJ Tesla BrnoTBM69038100027
154Miroslav Křeček62ZPV - KOB ZPV ProstějovZPV62138660478
157Vaidas Jurgaitis71045 - Sakas OSK04500018638431
160David Princ69TCB - SK Technik České BudějovTCB69018116820
163Petr Novotný66TZL - SKOB ZlínTZL66018680411
166Didzis Poreiters68073 - Ozons/RSP07300018111108
169Luděk Valík71GIG - GIGANT OrienteeringGIG71018004332
172Thomas Hnilica6821A - OLT Transdanubien21A68008171068
175Jurg Niggli67011 - OJura01100028201167
178Petr Svoboda68SLA - SKOB SlanýSLA68038028802
181Miroslav Šimek63LME - SK Los MělníkLME63008116719
184Tomáš Šimek63FSP - VSK ČVUT Fakulta StavebnFSP63048014442
187Emilio Ginés68014 - CD POSEIDÓN01400018034498
190Jaroslav Kašpar70TSU - LKT 80 ŠumperkTSU70008663115
193Tomáš Zrník71GIG - GIGANT OrienteeringGIG71188659415
196Rejon Ramiro Naveros66009 - SRK Sherpa Raid Kids00900078668749
 
 
M60 (33)
StartJménoRNOddílId databázeČíslo čipu
111VakantVakant
114VakantVakant
117Peter Müller57081 - Mythen-Sport.ch8303534
120Zbyněk Pospíšek60TBM - KOS TJ Tesla BrnoTBM60078663197
123Sergej Sonnenberg561ZD - Osnabrücker TB1ZD00008629992
126Walter Dravetz54TZL - SKOB ZlínTZL54188230954
129Roberto Porstmann6174D - ESV Dresden MTBO 174D61018240561
132Petr Adrián56EKP - VŠTJ Ekonom PrahaEKP56008627106
135Andre Hermet56021 - FRENCH TEAM FFCO02100018631433
138Troels Bent Hansen58060 - Allerod OK06000018664222
141Milan Bochenek56EKP - VŠTJ Ekonom PrahaEKP56018116818
144Jan Flašar57KCK - KOB Český KrumlovKCK57018028814
147Jaromír Vrábel61ABR - A-team NOVO BruntálABR61028014511
150Luděk Kadlec56VEY - YETTI VejprtyVEY56008116733
153Harald Männel5548D - OL-Team Wehrsdorf48D55008644826
156Peter Heinrich6074D - ESV Dresden MTBO 174D60008005663
159Tamás Jankó5822H - Hegyisport Szentendre Eg22H58008300958
162Ivo Havlíček58KNC - Sokol Kostelec n. Č. l.KNC5800
165Michel Denaix60021 - FRENCH TEAM FFCO02100028210460
168Pavel Kuchař60SJC - Sportcentrum JičínSJC60008008787
171Steffen Breitwieser59055 - SV Wissenschaft quedlinb05500018000891
174Bernd Doehler54010 - TUS Karlsruhe-Rueppurr01000018190454
177Jozef Jánoška59RBA - TJ Rapid BratislavaRBA59028100017
180Zdeněk Laciga52VSP - USK PrahaVSP52008667549
183Vladimír Maliňák59KVS - SKOB Kobra VsetínKVS59018662677
186Ulrich Kretzschmar59031 - ESV Dresden03100018171959
189Miloslav Pšenička61TCB - SK Technik České BudějovTCB61018016049
192Bjarke Sucksdorf61060 - Allerod OK06000028009105
195Andreas Vaupel61041 - Eisleber RC04100018200170
198Dietmar Fremder5648D - OL-Team Wehrsdorf48D56008653191
201Mirko Vodovnik5645S - OK Slovenj Gradec45S56008277081
204Lutz Trinks5974D - ESV Dresden MTBO 174D5901
207Walter Rahm48080 - OLG Pfäffikon08000018499999
 
 
M70 (9)
StartJménoRNOddílId databázeČíslo čipu
140VakantVakant
143Vladimír Němec42SLA - SKOB SlanýSLA42028100015
146Petr Nejedlý51TZL - SKOB ZlínTZL51018680304
149Rob Timmermans45054 - Asub05400018664182
152László Deseő4314H - MTBO Hungary14H43008130343
155Petr Jelínek49TZL - SKOB ZlínTZL49028662705
158Sándor Hidas4814H - MTBO Hungary14H48008120248
161Soren Bjornoen44065 - OK Ost Birkerod 106500028120444
164Vladimír Kuchař49BOR - OK Jiskra Nový BorBOR49028160171
 
 
MW10 (37)
StartJménoRNOddílId databázeČíslo čipu
0Adam Moravec18SJI - OK JihlavaSJI18007260022
0Kryštof Drobník15SJC - Sportcentrum JičínSJC15027431985
0VakantVakant
0VakantVakant
0Tadeáš Drobník13SJC - Sportcentrum JičínSJC13011985821
0Vít Bouchal16VPM - KOS Slavia PlzeňVPM1616995860
0Michaela Jedličková13XHK - MTBO Racing team HradecXHK13501398686
0Jonáš Rauch15VPM - KOS Slavia PlzeňVPM15001499
0Tobiáš Rauch13VPM - KOS Slavia PlzeňVPM130052376
0VakantVakant
0Jan Křenek11VPM - KOS Slavia PlzeňVPM11017209476
0VakantVakant
0VakantVakant
0Martin Křenek13VPM - KOS Slavia PlzeňVPM13012097292
0VakantVakant
0VakantVakant
0VakantVakant
0VakantVakant
0Oskar Kalina15SPC - SPORTICUS teamSPC15027201195
0Štěpán Pucherna14TAP - KOB Tretra PrahaTAP14007518567
0Barbora Schwabová11TBM - KOS TJ Tesla BrnoTBM11887210817
0Ludmila Müllerová15VSP - USK PrahaVSP1550900753
0Karla Müllerová13VSP - USK PrahaVSP1351887608
0Eva Lauermanová13SJI - OK JihlavaSJI1353886813
0Zuzana Kurečková13TBM - KOS TJ Tesla BrnoTBM13772060216
0Lucie Malá11TBM - KOS TJ Tesla BrnoTBM11657204480
0Jan Lauerman15SJI - OK JihlavaSJI15152103711
0František Nehasil11BOR - OK Jiskra Nový BorBOR11017131415
0Marta Pais12044 - Metsaratturid MTBO0440003656569
0Nikola Odvodyová12XPU - PARDUBICE BIKERSXPU12521234562
0Linda Ševčíková13EKP - VŠTJ Ekonom PrahaEKP13532051473
0Martina Pais14044 - Metsaratturid MTBO0440004656566
0Žofie Veruňáková14TAP - KOB Tretra PrahaTAP14502181313
0Nora Straková13LME - SK Los MělníkLME1350416325
0Přemysl Šimek14LME - SK Los MělníkLME14002118504
0Vít Jašek11ABR - A-team NOVO BruntálABR111152511
0Kryštof Horák14VSP - USK PrahaVSP14008116691
 
 
Open (33)
StartJménoRNOddílId databázeČíslo čipu
0VakantVakant
0VakantVakant
0VakantVakant
0VakantVakant
0VakantVakant
0VakantVakant
0VakantVakant
0VakantVakant
0VakantVakant
0VakantVakant
0VakantVakant
0VakantVakant
0VakantVakant
0VakantVakant
0VakantVakant
0VakantVakant
0VakantVakant
0Miroslav Kopáček60CHT - OOB SK ChrastCHT60498656509
0Magdalena Pospíšková91TBM - KOS TJ Tesla BrnoTBM91502011851
0Lucie Smolíková95SKV - TJ Slovan Karlovy VarySKV9551
0Hana Řezníčková60CHT - OOB SK ChrastCHT60518013927
0Anna Szlávy64015 - Soproni Mafc015000246093
0Lucie Černá83LPM - OK Lokomotiva PlzeňLPM83548013969
0Mike Kindermann7248D - OL-Team Wehrsdorf48D72028240172
0Petra Veruňáková83TAP - KOB Tretra PrahaTAP83508076017
0VakantVakant
0Jiří Fišer85SLP - OOB Slavia PrahaSLP85038033201
0VakantVakant
0VakantVakant
0Medeina Baceviciute04071 - IOSK Budakalnis0710003
0Jakub Maxa96069 - Poprvé0690001
0Filip Majer01076 - Plzeň07600012060391
0Zuzana Drábková84TBM - KOS TJ Tesla BrnoTBM84528100025
 
 
W11 (11)
StartJménoRNOddílId databázeČíslo čipu
34VakantVakant
37VakantVakant
40VakantVakant
43Veronika Vozková10BLI - MTBO Bludný kořenBLI10508028812
46Elvira Chamraďa10GIG - GIGANT OrienteeringGIG10502133900
49Lisa Kalinová11SPC - SPORTICUS teamSPC11588109400
52Beáta Ryglová11TBM - KOS TJ Tesla BrnoTBM11582083404
55Miša Andrejc1045S - OK Slovenj Gradec45S10518654107
58Noemi La Carbonara11TBM - KOS TJ Tesla BrnoTBM11562083415
61Lucie Jedličková10XHK - MTBO Racing team HradecXHK10508013848
64Lili Ivana Raj1045S - OK Slovenj Gradec45S10508277077
 
 
W14 (11)
StartJménoRNOddílId databázeČíslo čipu
60VakantVakant
63VakantVakant
66Anežka Šimková09LME - SK Los MělníkLME09508003648
69Patricija Kalvaityte07006 - LTU MTBO Team00600048001056
72Ema Pika Raj0845S - OK Slovenj Gradec45S08508654106
75Ella Kalinová09SPC - SPORTICUS teamSPC09618014488
78Ošane Annija07048 - A204800048653170
81Thiery Faustine Villar08059 - Noyon CO05900058260808
84Mia Folprecht08TBM - KOS TJ Tesla BrnoTBM08588670789
87Balanasa Adele07048 - A204800038653174
90Adéla Ryglová08TBM - KOS TJ Tesla BrnoTBM08578033296
 
 
W17 (29)
StartJménoRNOddílId databázeČíslo čipu
0VakantVakant
3VakantVakant
6Martin Sara Lopez04033 - COMA03300018657346
9Natali Chamraďa04GIG - GIGANT OrienteeringGIG04508656746
12Jade Boussier05021 - FRENCH TEAM FFCO02100118200405
15Rodríguez Laura Doncel05035 - ITACA AVENTURA03500028030305
18Lucie Messnerová04VRL - OOS TJ Spartak VrchlabíVRL04568033294
21Gomez Sofia Martinez05024 - COMPAS02400018670900
24Actina Anete04048 - A204800078653165
27Lucy Thiermann06027 - OLV Potsdam02700028066320
30Tereza Kadlecová06VEY - YETTI VejprtyVEY06508656571
33Sofie StránskáSTB - TJ Stadion Nový BorSTB08518660578
36Rugile Denisovaite05006 - LTU MTBO Team00600058180180
39Klára Kurečková06TBM - KOS TJ Tesla BrnoTBM06678008286
42Lola Colle05021 - FRENCH TEAM FFCO02100128162919
45Ramona Poreitere05073 - Ozons/RSP07300028100900
48ENOLA BARDINE05021 - FRENCH TEAM FFCO02100108270405
51Veronika Burešová05XBM - PELLS ABND RACING TEAMXBM05508033210
54Anne-Caroline Sipos06021 - FRENCH TEAM FFCO02100141603766
57Eidvile Tevelyte05006 - LTU MTBO Team00600038088077
60AGATHE TISSANDIER05021 - FRENCH TEAM FFCO02100138181105
63la Torre Roldan de04009 - SRK Sherpa Raid Kids00900098307042
66Norgaard Miri Brunstedt06065 - OK Ost Birkerod 106500048030406
69Gaia Lauvergne06021 - FRENCH TEAM FFCO02100168150606
72Grauda Eva05048 - A204800058004589
75Anna Vanková05OKP - SK OK 24 PrahaOKP05508116822
78Pavlína Zemková05SLA - SKOB SlanýSLA05518660529
81Puisyte Vytene05006 - LTU MTBO Team00600118648818
84Margaux Leclerc04021 - FRENCH TEAM FFCO02100098002107
 
 
W20 (10)
StartJménoRNOddílId databázeČíslo čipu
32VakantVakant
35VakantVakant
38Zuzana Štreglová02VRL - OOS TJ Spartak VrchlabíVRL02512020709
41Jana Hnilica0221A - OLT Transdanubien21A02508240102
44Mari Linnus01070 - Värska OK Peko07000018648690
47Lilou Pauly01021 - FRENCH TEAM FFCO02100078002137
50Rozálie Kuchařová02SJC - Sportcentrum JičínSJC02518631581
53Alina Niggli03011 - OJura01100018030822
56Lou Colle02021 - FRENCH TEAM FFCO02100088030902
59Natalja Niggli01011 - OJura01100048390001
 
 
W21A (31)
StartJménoRNOddílId databázeČíslo čipu
71VakantVakant
74VakantVakant
77VakantVakant
80Adélka Bogarová90VSP - USK PrahaVSP90508663183
83Ramune Arlauskiene73006 - LTU MTBO Team00600018654420
86Veronika Barnetová99XPU - PARDUBICE BIKERSXPU99528116790
89Martina Hanzlíčková84EKP - VŠTJ Ekonom PrahaEKP84528028858
92Veronika Kiacová99XPU - PARDUBICE BIKERSXPU99538116780
95Kateřina Horáková03LDC - KOB DěčínLDC03518662319
98Helena Trčková87EKP - VŠTJ Ekonom PrahaEKP87562087687
101Zuzana Tomečková82TSU - LKT 80 ŠumperkTSU82798660549
104Lenka Nováková80EKP - VŠTJ Ekonom PrahaEKP80628660580
107Hana La Carbonara76TBM - KOS TJ Tesla BrnoTBM76528100026
110Soňa Beržinská85SBK - KOB START BlanskoSBK85548202028
113Tereza Hnátková92SPC - SPORTICUS teamSPC92718660537
116Petja Balažič8345S - OK Slovenj Gradec45S83508654098
119Kateřina Jiranová83XHK - MTBO Racing team HradecXHK83508667992
122Marine Denoual00059 - Noyon CO05900038110800
125Ivana Lukavcová87SMR - SNS SmržovkaSMR87548656734
128Veronika Vedralová88SPC - SPORTICUS teamSPC88538660565
131Jana Tichá92KNC - Sokol Kostelec n. Č. l.KNC92508033273
134Lucie Štembergová88EKP - VŠTJ Ekonom PrahaEKP8851
137Kira Zilinskiene84071 - IOSK Budakalnis07100018629911
140Barbora Chudíková78SJI - OK JihlavaSJI78508033211
143Šárka Odvodyová83XPU - PARDUBICE BIKERSXPU83528352000
146Zuzana Puchernová84TAP - KOB Tretra PrahaTAP84538190384
149Jana Klíchová81SSU - SK Severka ŠumperkSSU81518033234
152Markéta Uhnavá84SBK - KOB START BlanskoSBK84858010108
155Zuzana Jedličková81XHK - MTBO Racing team HradecXHK81508656667
158Adéla Zrníková00GIG - GIGANT OrienteeringGIG00508662727
161Denisa Haničáková83DMS - Dynamo Malá SkálaDMS83508013469
 
 
W21B (19)
StartJménoRNOddílId databázeČíslo čipu
2VakantVakant
5VakantVakant
8VakantVakant
11Jana Königová86SBK - KOB START BlanskoSBK86618000002
14Klára Horová84VSP - USK PrahaVSP84558008455
17Petra Nehasilová82BOR - OK Jiskra Nový BorBOR82538655486
20Terka Hanáková89SMR - SNS SmržovkaSMR89508226317
23Merle Rohtla81044 - Metsaratturid MTBO04400028454546
26Marie Lacigová00VSP - USK PrahaVSP00508670500
29Markéta Coufalová88TSU - LKT 80 ŠumperkTSU88948013846
32Dita Štěpánová79DOB - KOB DobruškaDOB79568660522
35Magdalena Ticháčková79SJC - Sportcentrum JičínSJC79628060679
38Aneta Hejnová93SPC - SPORTICUS teamSPC93568660588
41Loreta Ranoniene78043 - OK Fortuna 204300018070978
44Petra Matoušková76BLI - MTBO Bludný kořenBLI76508014528
47Ágnes Vajda-Kovács8214H - MTBO Hungary14H82508212072
50Viola Baumann86001 - Gerecse Egyesület00100018020686
53Daria Niggli77011 - OJura01100038390000
56Eliška Hodová00TZL - SKOB ZlínTZL00568006746
 
 
W21E (27)
StartJménoRNOddílId databázeČíslo čipu
21VakantVakant
24VakantVakant
27Christine Schaffner79002 - Thoemus Team00200028642214
30Marie Hrdinová78VSP - USK PrahaVSP78528660472
33Vendula Musilová83SJC - Sportcentrum JičínSJC83558350350
36Martina Tichovská86VSP - USK PrahaVSP86508656501
39Romana Kubínová94SKV - TJ Slovan Karlovy VarySKV94528008510
42Markéta Drobníková84SJC - Sportcentrum JičínSJC84508482121
45Ewa Haltof94ABR - A-team NOVO BruntálABR94998660544
48Michaela Lacigová81VSP - USK PrahaVSP81528028810
51Markéta Kalinová82SPC - SPORTICUS teamSPC82598629752
54Michaela Gigon7721A - OLT Transdanubien21A76508177771
57Bianka Tamás9914H - MTBO Hungary14H99008009961
60Mickevičiute Juo Karolina85017 - OK Fortuna 301700018401234
63Adéla Červená97XHK - MTBO Racing team HradecXHK97508663209
66Valerie Kamererová94STB - TJ Stadion Nový BorSTB94508660581
69Zuzana Bártíková89XPU - PARDUBICE BIKERSXPU89548090145
72Veronika Kubínová97SKV - TJ Slovan Karlovy VarySKV97528656573
75Iva Mědílková71SPC - SPORTICUS teamSPC71608667533
78Stanislava Ančicová84VBA - ŠK VAZKA BratislavaVBA84548407222
81Constance Devillers98036 - Balise 25 203600018002125
84Gabriela Wohanková76VRL - OOS TJ Spartak VrchlabíVRL76528033284
87Katu Svobodová84SMR - SNS SmržovkaSMR84518033266
90Lucie Rudkiewicz00032 - Balise 25 103200028270100
93Lucie Nedomlelová02XHK - MTBO Racing team HradecXHK02508662718
96Anke Dannowski7874D - ESV Dresden MTBO 174D78508150678
99Cacilie Christoffersen92065 - OK Ost Birkerod 106500068240592
 
 
W40 (42)
StartJménoRNOddílId databázeČíslo čipu
96VakantVakant
99VakantVakant
102Katja Walther78052 - Naturfreunde Villach AT05200018170678
105Nastja Raj8145S - OK Slovenj Gradec45S00008654110
108Kateřina Schwabová73TBM - KOS TJ Tesla BrnoTBM73718001411
111Anna Füzy7614H - MTBO Hungary14H76508180976
114Kateřina Janků74KVS - SKOB Kobra VsetínKVS74508482074
117Tanja Mezga7345S - OK Slovenj Gradec45S73018654111
120Ivana Weberová76SMR - SNS SmržovkaSMR7650
123Alice Michálková76GIG - GIGANT OrienteeringGIG76508680315
126Lenka Vavrysová74TZL - SKOB ZlínTZL74008636196
129Lina Balčiunaite81051 - OK Takas05100018648797
132Petra Vaněčková79ZUP - MTBO ČZU PrahaZUP79508000318
135Juliane Kummerlöwe79027 - OLV Potsdam02700018055138
138Alice Malá79TBM - KOS TJ Tesla BrnoTBM79918670786
141Věrka Pařízková71SMR - SNS SmržovkaSMR71518033216
144Martina Linhartová77GIG - GIGANT OrienteeringGIG77508033241
147Iva Macholdová74SMR - SNS SmržovkaSMR74528022350
150Michaela Chmelíková75GIG - GIGANT OrienteeringGIG75508662361
153Katja Brunstedt74065 - OK Ost Birkerod 106500038290174
156Marianne Pauly78077 - CMO07700029171719
159Guerrero Miriam Miranda81030 - C.D. Altair03000028659366
162Maja Visinski Andrejc8145S - OK Slovenj Gradec45S81508654092
165Lenka Honsová77SMR - SNS SmržovkaSMR77508116767
168Petra Valíková73GIG - GIGANT OrienteeringGIG73508656684
171Šárka Jašková77ABR - A-team NOVO BruntálABR77518660585
174Andrea Štreglová75VRL - OOS TJ Spartak VrchlabíVRL75528075000
177Jitka Černá79009 - SRK Sherpa Raid Kids00900018516157
180Vaida Reinartaite75074 - Fortuna07400018653235
183Segura Cristina Roldan71009 - SRK Sherpa Raid Kids00900128008948
186Kristina Gajdová77VSP - USK PrahaVSP77522115689
189Helena Randáková74VRL - OOS TJ Spartak VrchlabíVRL74528518812
192Dana Rychterová69SMR - SNS SmržovkaSMR69508116694
195Lucy Mair77058 - OL Kufstein05800018181977
198Lavinia Török72019 - ÖTK Wien01900018180572
201Janita Itaniemi80GIG - GIGANT OrienteeringGIG80512133887
204Irena Jelínková76TBM - KOS TJ Tesla BrnoTBM76648680408
207Urška Kordiš Miheljak7545S - OK Slovenj Gradec45S75508654109
210Linda Straková79LME - SK Los MělníkLME79508013864
213Helena Zemková74SLA - SKOB SlanýSLA74508028831
216Jana Vanková77OKP - SK OK 24 PrahaOKP7750
219Kateřina Ryglová73TBM - KOS TJ Tesla BrnoTBM73728660363
 
 
W50 (24)
StartJménoRNOddílId databázeČíslo čipu
20VakantVakant
23VakantVakant
26Eva Maliňáková65TSU - LKT 80 ŠumperkTSU65508662711
29Jana Kubínová67SKV - TJ Slovan Karlovy VarySKV67518109404
32Roldan Eloisa Tapia70009 - SRK Sherpa Raid Kids00900068664279
35Jaroslava Švarcbachová67KNC - Sokol Kostelec n. Č. l.KNC67548670499
38Uta Spehr63010 - TUS Karlsruhe-Rueppurr01000028655887
41Andrea Kröber6548D - OL-Team Wehrsdorf48D65008130408
44Sonja Hnilica6821A - OLT Transdanubien21A68508050268
47Aurelie Villar70059 - Noyon CO05900068190970
50Schoenfeld Ute671UD - SV TU Ilmenau1UD67508050167
53Ivana Abelová67STB - TJ Stadion Nový BorSTB67988660583
56Paloma Rodriguez66020 - VELETA02000028044367
59Sophie Piszczorowicz70059 - Noyon CO05900078090970
62Annette Leonhardt67034 - IHW Alex Berlin18D67508210167
65Petra Straussová69LDC - KOB DěčínLDC69518655487
68Ágnes Németh6912H - Tipo Orienteering Club12H6950339831
71Françoise Renard63003 - CO Liege belgique00300018664168
74Giedre Rubaževičiene69025 - OK Fortuna 102500028653255
77Heidi Baumbach63041 - Eisleber RC04100028646248
80Poveda Yolanda Gil68009 - SRK Sherpa Raid Kids00900081394864
83Wiebke Sihver6818D - Post SV Dresden18D68508130668
86Agnes Courtois6427F - L.O. Sanchey27F6450
89Jindra Dohnalová62VIP - SK VIPrahloVIP62518635828
 
 
W60 (10)
StartJménoRNOddílId databázeČíslo čipu
101VakantVakant
104Ivana Lacigová59VSP - USK PrahaVSP59508116699
107Marie Flašarová57KCK - KOB Český KrumlovKCK575649615
110Jindřiška Havlíčková61KNC - Sokol Kostelec n. Č. l.KNC61508662276
113Irena Balažič6045S - OK Slovenj Gradec45S60508035510
116Ivana Perůtková58TSU - LKT 80 ŠumperkTSU58508680404
119Eva König57062 - LSV Weiher06200028112113
122Dana Králová58TSU - LKT 80 ŠumperkTSU58968662287
125Jana Bochenková61DOR - OK DobříšDOR61508116687
128Luisa Pospíšková59TBM - KOS TJ Tesla BrnoTBM59598663184
 
 
W70 (3)
StartJménoRNOddílId databázeČíslo čipu
2VakantVakant
5VakantVakant
8Kirsten Brunstedt48065 - OK Ost Birkerod 106500018130748