MTBO5Days 2021st 30.6.2021 1:10
Startovka po kategoriích - Etapa 4vytvořeno OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
M11 (7)
StartJménoRNOddílId databázeČíslo čipu
51VakantVakant
53VakantVakant
55VakantVakant
57Jáchym Ticháček10SJC - Sportcentrum JičínSJC10048250110
59Andraž Miheljak1045S - OK Slovenj Gradec45S10008277078
61Antonín Wohanka12VRL - OOS TJ Spartak VrchlabíVRL12012096236
63Aljoša Andrejc1145S - OK Slovenj Gradec45S11008277083
 
 
M14 (22)
StartJménoRNOddílId databázeČíslo čipu
1VakantVakant
3VakantVakant
5Sebastian Weber09SMR - SNS SmržovkaSMR09008033278
7Matyáš Malý09TBM - KOS TJ Tesla BrnoTBM09108680332
9Antonín Světnický08STE - SK SKI-OB ŠternberkSTE08008014451
11Vojtěch Bílek08ZUP - MTBO ČZU PrahaZUP08028517313
13Štěpán Hajn09018 - Pawlansky Team0180002
15Jakub Ticháček07SJC - Sportcentrum JičínSJC07048170578
17Arnas Sausaitis07006 - LTU MTBO Team00600028001149
19Matteo La Carbonara08TBM - KOS TJ Tesla BrnoTBM08018023023
21Antonín Vlach09SJC - Sportcentrum JičínSJC09038519805
23Tevž Miheljak0745S - OK Slovenj Gradec45S07008277084
25Fanda Bohuslav09LPM - OK Lokomotiva PlzeňLPM09008667972
27Robin Anděl09VPM - KOS Slavia PlzeňVPM09018109411
29Matas Valavičius09051 - OK Takas05100038004029
31Filip Schwab07TBM - KOS TJ Tesla BrnoTBM07108000710
33Ondřej Petruš07MLA - MLOK Mariánské LázněMLA07018116798
35Ondřej Štěpánek08TBM - KOS TJ Tesla BrnoTBM08098208112
37Otakar Toloch09GIG - GIGANT OrienteeringGIG09008116668
39Maxmilian Weber07SMR - SNS SmržovkaSMR07008109423
41Tomáš Vít08BSO - KOB Baník SokolovBSO08008116771
43Daniel StránskýSTB - TJ Stadion Nový BorSTB10008660579
 
 
M17 (33)
StartJménoRNOddílId databázeČíslo čipu
69VakantVakant
71VakantVakant
73Strakšs Arturs04048 - A204800068334593
75Nojus Lukosius04006 - LTU MTBO Team00600088252529
77Gregor Lusky74D - ESV Dresden MTBO 174D06028269017
79Moruno Juan Pedr Fernandez05026 - CODAN EXTREMADURA02600018665047
81la Torre Roldan de06009 - SRK Sherpa Raid Kids00900108008937
83Jocelin Lauret05021 - FRENCH TEAM FFCO02100188260091
85Matyáš Folprecht06TBM - KOS TJ Tesla BrnoTBM06068662278
87Rapolas Balna04006 - LTU MTBO Team00600068091851
89David Meier06VLI - Slavia Liberec orienteerVLI06068004347
91Josef Bohuslav04LPM - OK Lokomotiva PlzeňLPM04018656621
93Vojtěch Bogar06BOR - OK Jiskra Nový BorBOR06048013870
95Mathieu Vayssat04021 - FRENCH TEAM FFCO02100048220104
97Tomáš Zrník06GIG - GIGANT OrienteeringGIG06018662686
99ALEXIS LAUDET05021 - FRENCH TEAM FFCO02100172113828
101Jekabs Toms Andersons04061 - Ogre OK/SC06100018012020
103Titouan Pauly04077 - CMO07700032011968
105VakantVakant
107Hugo Piszczorowicz05021 - FRENCH TEAM FFCO02100058002025
109Justas Griksas05006 - LTU MTBO Team00600098662209
111Eduard Toloch06GIG - GIGANT OrienteeringGIG06008116791
113Martínez Francis Cortés04035 - ITACA AVENTURA03500018032415
115František Vlach06SJC - Sportcentrum JičínSJC06038515867
117Jan Štěpánek06TBM - KOS TJ Tesla BrnoTBM06078660548
119Tapia Eloy Espigares06009 - SRK Sherpa Raid Kids00900038664283
121Thomas Lucassen74D - ESV Dresden MTBO 174D06018031006
123Hannes Hnilica0421A - OLT Transdanubien21A04008070504
125TIMOTHY BLOT04021 - FRENCH TEAM FFCO02100068662149
127Oreiro Marcos Silvarrey05050 - Gallaecia raid05000018027204
129Maxence Denoual04059 - Noyon CO05900028111004
131Rostislav MalýVEY - YETTI VejprtyVEY06008022386
133Nicolas Leclerc06021 - FRENCH TEAM FFCO02100198002074
 
 
M20 (16)
StartJménoRNOddílId databázeČíslo čipu
81VakantVakant
83VakantVakant
85VakantVakant
87Noa Lauvergne03021 - FRENCH TEAM FFCO02100158131003
89Václav Čepička03SLA - SKOB SlanýSLA03018028872
91Montero Alfonso Obreo03035 - ITACA AVENTURA03500038670265
93Albin Demaret-Joly01021 - FRENCH TEAM FFCO02100038002044
95Jan Moravec02ZAM - OB TJ Sokol ŽamberkZAM02058667543
97Adam Černík04XHK - MTBO Racing team HradecXHK04008013922
99Richard WohankaSLA - SKOB SlanýSLA01008656731
101Ondřej Kovář02VPM - KOS Slavia PlzeňVPM02007208210
103Theo Piszczorowicz01059 - Noyon CO05900088200801
105Tapia Noel Espigares03009 - SRK Sherpa Raid Kids00900048659361
107Karel Smolen03GIG - GIGANT OrienteeringGIG03008226341
109Mikkel Brunstedt Norgaard01068 - OK Ost Birkerod 206800018010313
111Jose Antonio Villar03028 - BMT Casas DE VES02800018632155
 
 
M21A (36)
StartJménoRNOddílId databázeČíslo čipu
1VakantVakant
3VakantVakant
5VakantVakant
7VakantVakant
9Lukáš Hegner81LPM - OK Lokomotiva PlzeňLPM81048660467
11Tomáš Havlíček87KNC - Sokol Kostelec n. Č. l.KNC87008012061
13Karel Tomeček83TSU - LKT 80 ŠumperkTSU83001400407
15Robert Urbaník70VLI - Slavia Liberec orienteerVLI70028662745
17Vojtěch Hora83VSP - USK PrahaVSP83018663123
19Jan Horák98LDC - KOB DěčínLDC98008019937
21Marián Bartoš82VSP - USK PrahaVSP82018660511
23Tomáš Haničák77DMS - Dynamo Malá SkálaDMS77008014501
25Juraj Opršal83VBA - ŠK VAZKA BratislavaVBA83018301007
27Petr Šebesta76TAP - KOB Tretra PrahaTAP76048032476
29Jiří Paulíček77SJI - OK JihlavaSJI77278116713
31Jan Medlík82TSU - LKT 80 ŠumperkTSU82468003641
33Jan Vaněček80ZUP - MTBO ČZU PrahaZUP80038004120
35Lukáš Drobník85SJC - Sportcentrum JičínSJC85008040385
37Jan Jiran77XHK - MTBO Racing team HradecXHK77018662364
39Vojta Buriánek78SMR - SNS SmržovkaSMR78018028837
41Tomáš Popule88LPM - OK Lokomotiva PlzeňLPM88038033218
43Tomáš Štregl74VRL - OOS TJ Spartak VrchlabíVRL74068003612
45Csaba Bedő9214H - MTBO Hungary14H92008648821
47Milan Boček92TBM - KOS TJ Tesla BrnoTBM92288019217
49Pavel Müller79VSP - USK PrahaVSP79018116706
51Petr Štregl73VRL - OOS TJ Spartak VrchlabíVRL73032017676
53Michal Švarcbach70KNC - Sokol Kostelec n. Č. l.KNC70018663170
55Jan Urban75SBK - KOB START BlanskoSBK75378303038
57Štěpán Moravec81SJI - OK JihlavaSJI81018028855
59Filip Hegner81SPC - SPORTICUS teamSPC81088116707
61Jiří Suchý92SJI - OK JihlavaSJI9201301278
63Petr Pucherna80ZUP - MTBO ČZU PrahaZUP80028001090
65Miroslav Kovář81SJC - Sportcentrum JičínSJC81048008104
67Aleš Bitter88KNC - Sokol Kostelec n. Č. l.KNC88038629814
69Josef David81DMS - Dynamo Malá SkálaDMS81018013432
71Matěj Ševčík79XHK - MTBO Racing team HradecXHK79088044398
 
 
M21B (19)
StartJménoRNOddílId databázeČíslo čipu
60VakantVakant
62VakantVakant
64Adam Hájek92KAM - OK KameniceKAM92028499979
66Martin Netuka73XHK - MTBO Racing team HradecXHK73028197304
68Adam Bláha92SPC - SPORTICUS teamSPC92128116809
70Lukáš Jedlička81XHK - MTBO Racing team HradecXHK81008670498
72Kryštof Panovec00GIG - GIGANT OrienteeringGIG00118662750
74Jan Kadlec83SJI - OK JihlavaSJI83068028807
76Pavel Horák72VSP - USK PrahaVSP72008660356
78Jan Šafář77XHK - MTBO Racing team HradecXHK77008116828
80Milan Štemberg86EKP - VŠTJ Ekonom PrahaEKP8608
82Jan Reif86TSU - LKT 80 ŠumperkTSU86048656575
84Jan Sochor69SBK - KOB START BlanskoSBK69228663124
86Vojtěch Březina86TSU - LKT 80 ŠumperkTSU86008656581
88Marek Jedlička75XHK - MTBO Racing team HradecXHK75028028863
90Miroslav Gebas81XBM - PELLS ABND RACING TEAMXBM8102
92Luboš Kaluža82ABR - A-team NOVO BruntálABR82001436949
94Josef Jiráček85SBK - KOB START BlanskoSBK85018201285
96Tomáš Doležal84038 - Humbuk0380001
 
 
M21E (66)
StartJménoRNOddílId databázeČíslo čipu
20VakantVakant
22VakantVakant
24VakantVakant
26Vargas Juan Fran Marin81009 - SRK Sherpa Raid Kids00900028643490
28Jan Pucherna77TAP - KOB Tretra PrahaTAP77018151177
30Marek Pospíšek89TBM - KOS TJ Tesla BrnoTBM89077207621
32Michal Jirka84SBK - KOB START BlanskoSBK84038401151
34Atis Heinols96048 - A204800018080800
36Hendrik Hess78066 - USV TU Dresden06600018301933
38Mark Huster7754D - SV Sachsen 90 Werdau54D77008050377
40Paul Debray97046 - Balise 25 404600018002126
42Petr Riabinin91039 - UKS Falenica Warszawa0390001
44Tomáš Plíhal85SJI - OK JihlavaSJI85098660510
46Miroslav Štochel93MFP - Matfyz PrahaMFP93008004355
48Kryštof Bogar94BOR - OK Jiskra Nový BorBOR94028656508
50Yoann Courtois9427F - L.O. Sanchey27F94008622643
52Martin Smrt84EKP - VŠTJ Ekonom PrahaEKP84318631579
54Pavel Štáfek74SKL - SMS Team KladnoSKL74018660555
56Thomas Courtois9927F - L.O. Sanchey27F9401
58Lukas Wilms84057 - Orienteering-Team CAU Ki05700018050006
60Pavel Wohanka75VRL - OOS TJ Spartak VrchlabíVRL75018330550
62Zdeněk Šabatka89XHK - MTBO Racing team HradecXHK89008660923
64Miroslav Kalina82SPC - SPORTICUS teamSPC82118033200
66Zdeněk Odvody82XPU - PARDUBICE BIKERSXPU82068206000
68Alejandre Juan Sanz00026 - CODAN EXTREMADURA02600038646243
70Jan Lauerman74SJI - OK JihlavaSJI74198662358
72Guerrero Francis Munoz83030 - C.D. Altair03000038647686
74Juodišius Julius85017 - OK Fortuna 301700028001234
76Jaroslav Rygl70TBM - KOS TJ Tesla BrnoTBM7044
78Esteban Enrique Chousa98063 - Club Imperdible06300018515071
80Martin Štěpánek73TBM - KOS TJ Tesla BrnoTBM73278444884
82Radek Laciga82VSP - USK PrahaVSP82008656559
84Vojtěch Stránský90SJC - Sportcentrum JičínSJC90008656552
86Jiří Hradil86TZL - SKOB ZlínTZL86048656568
88Lukáš Chmelař91XHK - MTBO Racing team HradecXHK91008663200
90Honza Svoboda79SMR - SNS SmržovkaSMR79018656561
92Jakub Škoda88VLI - Slavia Liberec orienteerVLI88008656596
94Jiří StránskýSTB - TJ Stadion Nový BorSTB81008663143
96Martin Ševčík76TBM - KOS TJ Tesla BrnoTBM76328662360
98Vojtěch Ludvík93STB - TJ Stadion Nový BorSTB93018656551
100Martin Kanta97XPU - PARDUBICE BIKERSXPU97058116811
102Thomas Klimo7921A - OLT Transdanubien21A79008100379
104Samson Deriaz98047 - ADOC04700011210508
106Martin Vedral83SPC - SPORTICUS teamSPC83068518319
108Thomas Steinthal99072 - FIF Hilleroed Orienterin07200018180499
110Heinols Maris01048 - A204800028334582
112Vojtěch Bartoš98MLA - MLOK Mariánské LázněMLA98028656598
114Martin Tišnovský91TBM - KOS TJ Tesla BrnoTBM91208663201
116Jeremi Pourre98040 - Balise 25 304000018041198
118Jose Ramon Garcia78064 - Pena Guara 206400018011727
120Nicolas Pinsard93053 - Bol d'air05300018160377
122Florian Pinsard96032 - Balise 25 103200018002711
124Ondřej Bílek81ZUP - MTBO ČZU PrahaZUP81018516418
126Jan Graubner82TZL - SKOB ZlínTZL82368068608
128Matyáš Ludvík98STB - TJ Stadion Nový BorSTB98018660584
130Petr Pruner82SPC - SPORTICUS teamSPC82078660573
132Miroslav Rygl72TBM - KOS TJ Tesla BrnoTBM72058636760
134Martin Sajal78SPC - SPORTICUS teamSPC78038033209
136Ignas Ambrazas99006 - LTU MTBO Team00600108061117
138Zoltan Tóth7814H - MTBO Hungary14H78008646370
140Martin Štěňha76SPC - SPORTICUS teamSPC76088667520
142Jan Grundmann94GIG - GIGANT OrienteeringGIG94108654891
144František Bogar89BOR - OK Jiskra Nový BorBOR89048116722
146Nikolas Domín88EKP - VŠTJ Ekonom PrahaEKP88068662314
148Anton Ryzhov87075 - ESV Dresden MTBO 207500018284828
150Beat Schaffner73002 - Thoemus Team00200018111973
 
 
M40A (36)
StartJménoRNOddílId databázeČíslo čipu
31VakantVakant
33VakantVakant
35VakantVakant
37Norgaard Morten Bang72065 - OK Ost Birkerod 106500058140772
39Jan Obuškevič70SMR - SNS SmržovkaSMR70008033204
41Falk Wenzel70066 - USV TU Dresden06600028071070
43Gregor Raj7445S - OK Slovenj Gradec45S74008277075
45TELLO JULIO BARRERA73037 - club ibon03700018668759
47Mart Pais76044 - Metsaratturid MTBO04400018454545
49Pavel Ambrož73TBM - KOS TJ Tesla BrnoTBM73398030873
51Gregor Andrejc7945S - OK Slovenj Gradec45S70008277080
53Steffen Hauschild6974D - ESV Dresden MTBO 174D69008100966
55Pavel Musil77SJC - Sportcentrum JičínSJC77058250250
57Claudio La Carbonara73TBM - KOS TJ Tesla BrnoTBM73378022288
59la Torre Vega An de71009 - SRK Sherpa Raid Kids00900118008967
61Mark Pilz7654D - SV Sachsen 90 Werdau54D76008200070
63Martin Horák71LDC - KOB DěčínLDC71008019924
65Collado Andres M Fernandez76026 - CODAN EXTREMADURA02600028661783
67Jaroslav Folprecht73TBM - KOS TJ Tesla BrnoTBM73058680615
69Tomáš Bergl78ZUP - MTBO ČZU PrahaZUP78008201978
71Olaf Handtrack75016 - Eintracht Munster 2020 e01600018515599
73Pavel Bureš75XBM - PELLS ABND RACING TEAMXBM75498621762
75Blaž Miheljak7545S - OK Slovenj Gradec45S75008277082
77Eduard Pucherna74SJC - Sportcentrum JičínSJC74008074101
79Petr Sedláček81TSU - LKT 80 ŠumperkTSU81098662355
81David Schwab74TBM - KOS TJ Tesla BrnoTBM74018007401
83Sebastien THIERY72059 - Noyon CO05900048191272
85Jan Urválek81TCB - SK Technik České BudějovTCB81012032165
87Miši Hons77SMR - SNS SmržovkaSMR77008414103
89Holger Mager7174D - ESV Dresden MTBO 174D71008123111
91Uwe Röhner72034 - IHW Alex Berlin03400018662646
93Aleš Linhart72GIG - GIGANT OrienteeringGIG72008670772
95Libor Kříž78XPU - PARDUBICE BIKERSXPU78048007804
97Petr Jašek76ABR - A-team NOVO BruntálABR76018662350
99Marek Petruš75MLA - MLOK Mariánské LázněMLA75008116729
101Lukáš Faltejsek77XPU - PARDUBICE BIKERSXPU77258224223
 
 
M40B (27)
StartJménoRNOddílId databázeČíslo čipu
0VakantVakant
2VakantVakant
4Zbyněk Fejk75SJC - Sportcentrum JičínSJC75018680423
6Roman Weber77SMR - SNS SmržovkaSMR7701
8Martin Malý76TBM - KOS TJ Tesla BrnoTBM76108470600
10Václav Bohuslav72LPM - OK Lokomotiva PlzeňLPM72068670454
12Daniel Vít73BSO - KOB Baník SokolovBSO73008670451
14Dušan Chamraďa76GIG - GIGANT OrienteeringGIG76012051543
16Zdeněk Malý72VEY - YETTI VejprtyVEY7200207803
18Pavel Izdný76SJI - OK JihlavaSJI76138149899
20Zdeněk Zemko73SLA - SKOB SlanýSLA73008014550
22Milan Meier73VLI - Slavia Liberec orienteerVLI73018662311
24Robert Kurečka72ABM - KOB ALFA BrnoABM72108648589
26Jiří Veruňák80TAP - KOB Tretra PrahaTAP80038461737
28Jan Smaržík69LPM - OK Lokomotiva PlzeňLPM69108656654
30Gediminas Ranonis78043 - OK Fortuna 204300028200878
32Jakub Kadlec81VEY - YETTI VejprtyVEY8101
34Radim Vozka74BLI - MTBO Bludný kořenBLI74028028848
36Dušan Provazník73TBM - KOS TJ Tesla BrnoTBM73012127612
38Attila Molnár7012H - Tipo Orienteering Club12H70018484444
40Petr Lukavec78SMR - SNS SmržovkaSMR78008656718
42Martin Kunz71GIG - GIGANT OrienteeringGIG71008009153
44Jiří Šafek76SBK - KOB START BlanskoSBK76218000013
46David Nedopílek76ABR - A-team NOVO BruntálABR76028663195
48Péter Vajda8014H - MTBO Hungary14H80008012262
50Michal Pročke79007 - Hakoach0070001436445
52Václav Čepička72SLA - SKOB SlanýSLA72018028857
 
 
M50 (64)
StartJménoRNOddílId databázeČíslo čipu
2VakantVakant
4VakantVakant
6VakantVakant
8Petr Vanka68OKP - SK OK 24 PrahaOKP68018663182
10Rejon Ramiro Naveros66009 - SRK Sherpa Raid Kids00900078668749
12Tomáš Zrník71GIG - GIGANT OrienteeringGIG71188659415
14Jaroslav Kašpar70TSU - LKT 80 ŠumperkTSU70008663115
16Emilio Ginés68014 - CD POSEIDÓN01400018034498
18Miroslav Šimek63LME - SK Los MělníkLME63008116719
20Jurg Niggli67011 - OJura01100028201167
22Thomas Hnilica6821A - OLT Transdanubien21A68008171068
24Luděk Valík71GIG - GIGANT OrienteeringGIG71018004332
26Didzis Poreiters68073 - Ozons/RSP07300018111108
28Petr Novotný66TZL - SKOB ZlínTZL66018680411
30David Princ69TCB - SK Technik České BudějovTCB69018116820
32Vaidas Jurgaitis71045 - Sakas OSK04500018638431
34Miroslav Křeček62ZPV - KOB ZPV ProstějovZPV62138660478
36Tomáš Gryc69TBM - KOS TJ Tesla BrnoTBM69038100027
38Zbyněk Hajn71018 - Pawlansky Team0180001
40Jiří Hejna62SPC - SPORTICUS teamSPC62018663134
42Balgauer Carlos Sanz66026 - CODAN EXTREMADURA02600048646244
44Leoš Bogar66BOR - OK Jiskra Nový BorBOR66038116755
46Laurent Leclerc7027F - L.O. Sanchey27F79018002417
48Petr Pařízek70SMR - SNS SmržovkaSMR70018414115
50Wim Vervoort69003 - CO Liege belgique00300028330901
52Griksas Rolandas70045 - Sakas OSK04500028648781
54Martin Holinka67ZPV - KOB ZPV ProstějovZPV67128660377
56Josef Janků62KVS - SKOB Kobra VsetínKVS62008680377
58Jan Veselý65ZUP - MTBO ČZU PrahaZUP65008051965
60Jurgis Rubaževičius69025 - OK Fortuna 102500018654370
62Dirk Deijgers63004 - HAMOK00400019200995
64Jean-Luc Denoual68059 - Noyon CO05900018023968
66Martin Kareis65VLI - Slavia Liberec orienteerVLI65018680572
68Frederic Pinsard64012 - AS SAMOIS01200018040464
70Petr Nekoranec67TZL - SKOB ZlínTZL67008482067
72Luděk Bartoš67MLA - MLOK Mariánské LázněMLA67018656657
74Rudolf Kolář63ABR - A-team NOVO BruntálABR63018663187
76SENEN CUCALON67022 - Pena Guara 102200018668760
78Jaroslav Argaláš62TBM - KOS TJ Tesla BrnoTBM62138662684
80Ričardas Tevelis69042 - O! Klaipeda04200018648933
82David Náhlovský65TBM - KOS TJ Tesla BrnoTBM65128028874
84Diaz Manuel Espigares69009 - SRK Sherpa Raid Kids00900058664267
86Jiří Král59TSU - LKT 80 ŠumperkTSU59418663159
88Jaroslav Řízek65VIP - SK VIPrahloVIP6501995791
90Alexis Pauly69077 - CMO07700019008009
92Georges Mahler62013 - SCAPA Nancy01300018170962
94Devis Žilovas65051 - OK Takas05100028667806
96Lucas Moriana66020 - VELETA02000018044383
98Lubomír Němec62ABR - A-team NOVO BruntálABR62018013377
100Michael Dube-Spuhn66049 - TSV Karlshorst04900018021066
102Mindaugas Sausaitis69042 - O! Klaipeda04200028001154
104Tautvydas Zilinskas71071 - IOSK Budakalnis07100028629900
106Alexandr Toloch70GIG - GIGANT OrienteeringGIG70008662147
108István Dankó6912H - Tipo Orienteering Club12H69008646369
110Jan Skoupý70GIG - GIGANT OrienteeringGIG70018655402
112Vlastimil Vít68BSO - KOB Baník SokolovBSO68008655481
114Remo Madella71056 - REM MAPS05600018680058
116Sven Thiermann71027 - OLV Potsdam02700038071927
118Tibor Molnár63015 - Soproni Mafc01500018664650
120Radovan Mach66OKP - SK OK 24 PrahaOKP66058631586
122Michael Sturm6867D - ESV Lok Bitterfeld67D68008000034
124Petr Svoboda68SLA - SKOB SlanýSLA68038028802
126Marko Dudić7145S - OK Slovenj Gradec45S71008277079
128Tomáš Šimek63FSP - VSK ČVUT Fakulta StavebnFSP63048014442
 
 
M60 (31)
StartJménoRNOddílId databázeČíslo čipu
1VakantVakant
3Peter Müller57081 - Mythen-Sport.ch8303534
5VakantVakant
7Lutz Trinks5974D - ESV Dresden MTBO 174D5901
9Mirko Vodovnik5645S - OK Slovenj Gradec45S56008277081
11Dietmar Fremder5648D - OL-Team Wehrsdorf48D56008653191
13Bjarke Sucksdorf61060 - Allerod OK06000028009105
15Miloslav Pšenička61TCB - SK Technik České BudějovTCB61018016049
17Vladimír Maliňák59KVS - SKOB Kobra VsetínKVS59018662677
19Zdeněk Laciga52VSP - USK PrahaVSP52008667549
21Jozef Jánoška59RBA - TJ Rapid BratislavaRBA59028100017
23Bernd Doehler54010 - TUS Karlsruhe-Rueppurr01000018190454
25Steffen Breitwieser59055 - SV Wissenschaft quedlinb05500018000891
27Pavel Kuchař60SJC - Sportcentrum JičínSJC60008008787
29Michel Denaix60021 - FRENCH TEAM FFCO02100028210460
31Ivo Havlíček58KNC - Sokol Kostelec n. Č. l.KNC5800
33Tamás Jankó5822H - Hegyisport Szentendre Eg22H58008300958
35Peter Heinrich6074D - ESV Dresden MTBO 174D60008005663
37Harald Männel5548D - OL-Team Wehrsdorf48D55008644826
39Luděk Kadlec56VEY - YETTI VejprtyVEY56008116733
41Jaromír Vrábel61ABR - A-team NOVO BruntálABR61028014511
43Jan Flašar57KCK - KOB Český KrumlovKCK57018028814
45Milan Bochenek56EKP - VŠTJ Ekonom PrahaEKP56018116818
47Troels Bent Hansen58060 - Allerod OK06000018664222
49Andre Hermet56021 - FRENCH TEAM FFCO02100018631433
51Petr Adrián56EKP - VŠTJ Ekonom PrahaEKP56008627106
53Roberto Porstmann6174D - ESV Dresden MTBO 174D61018240561
55Walter Dravetz54TZL - SKOB ZlínTZL54188230954
57Sergej Sonnenberg561ZD - Osnabrücker TB1ZD00008629992
59Zbyněk Pospíšek60TBM - KOS TJ Tesla BrnoTBM60078663197
61Walter Rahm48080 - OLG Pfäffikon08000018499999
 
 
M70 (9)
StartJménoRNOddílId databázeČíslo čipu
0VakantVakant
2Vladimír Kuchař49BOR - OK Jiskra Nový BorBOR49028160171
4Soren Bjornoen44065 - OK Ost Birkerod 106500028120444
6Sándor Hidas4814H - MTBO Hungary14H48008120248
8Petr Jelínek49TZL - SKOB ZlínTZL49028662705
10László Deseő4314H - MTBO Hungary14H43008130343
12Rob Timmermans45054 - Asub05400018664182
14Petr Nejedlý51TZL - SKOB ZlínTZL51018680304
16Vladimír Němec42SLA - SKOB SlanýSLA42028100015
 
 
MW10 (38)
StartJménoRNOddílId databázeČíslo čipu
0Adam Moravec18SJI - OK JihlavaSJI18007260022
0Kryštof Drobník15SJC - Sportcentrum JičínSJC15027431985
0VakantVakant
0VakantVakant
0Tadeáš Drobník13SJC - Sportcentrum JičínSJC13011985821
0Vít Bouchal16VPM - KOS Slavia PlzeňVPM1616995860
0Michaela Jedličková13XHK - MTBO Racing team HradecXHK13501398686
0Jonáš Rauch15VPM - KOS Slavia PlzeňVPM15001499
0Tobiáš Rauch13VPM - KOS Slavia PlzeňVPM130052376
0Teodor KönigSBK - KOB START BlanskoSBK16991234321
0VakantVakant
0Jan Křenek11VPM - KOS Slavia PlzeňVPM11017209476
0VakantVakant
0VakantVakant
0Martin Křenek13VPM - KOS Slavia PlzeňVPM13012097292
0VakantVakant
0VakantVakant
0VakantVakant
0VakantVakant
0Štěpán Pucherna14TAP - KOB Tretra PrahaTAP14007518567
0Barbora Schwabová11TBM - KOS TJ Tesla BrnoTBM11887210817
0Ludmila Müllerová15VSP - USK PrahaVSP1550900753
0Karla Müllerová13VSP - USK PrahaVSP1351887608
0Eva Lauermanová13SJI - OK JihlavaSJI1353886813
0Zuzana Kurečková13TBM - KOS TJ Tesla BrnoTBM13772060216
0Lucie Malá11TBM - KOS TJ Tesla BrnoTBM11657204480
0Jan Lauerman15SJI - OK JihlavaSJI15152103711
0František Nehasil11BOR - OK Jiskra Nový BorBOR11017131415
0Přemysl Šimek14LME - SK Los MělníkLME14002118504
0Martina Pais14044 - Metsaratturid MTBO0440004656566
0Marta Pais12044 - Metsaratturid MTBO0440003656569
0Oskar Kalina15SPC - SPORTICUS teamSPC15027201195
0Linda Ševčíková13EKP - VŠTJ Ekonom PrahaEKP13532051473
0Nikola Odvodyová12XPU - PARDUBICE BIKERSXPU12521234562
0Kryštof Horák14VSP - USK PrahaVSP14008116691
0Nora Straková13LME - SK Los MělníkLME1350416325
0Žofie Veruňáková14TAP - KOB Tretra PrahaTAP14502181313
0Vít Jašek11ABR - A-team NOVO BruntálABR111152511
 
 
Open (32)
StartJménoRNOddílId databázeČíslo čipu
0VakantVakant
0VakantVakant
0VakantVakant
0VakantVakant
0VakantVakant
0VakantVakant
0VakantVakant
0VakantVakant
0VakantVakant
0VakantVakant
0VakantVakant
0VakantVakant
0VakantVakant
0VakantVakant
0VakantVakant
0VakantVakant
0Hana Řezníčková60CHT - OOB SK ChrastCHT60518013927
0Miroslav Kopáček60CHT - OOB SK ChrastCHT60498656509
0Lucie Smolíková95SKV - TJ Slovan Karlovy VarySKV9551
0Andreas Müller62062 - LSV Weiher06200014040362
0Anna Szlávy64015 - Soproni Mafc015000246093
0Lucie Černá83LPM - OK Lokomotiva PlzeňLPM83548013969
0Magdalena Pospíšková91TBM - KOS TJ Tesla BrnoTBM91502011851
0Petra Veruňáková83TAP - KOB Tretra PrahaTAP83508076017
0VakantVakant
0VakantVakant
0VakantVakant
0VakantVakant
0Medeina Baceviciute04071 - IOSK Budakalnis0710003
0Jakub Maxa96069 - Poprvé0690001
0Filip Majer01076 - Plzeň07600012060391
0Zuzana Drábková84TBM - KOS TJ Tesla BrnoTBM84528100025
 
 
W11 (11)
StartJménoRNOddílId databázeČíslo čipu
72VakantVakant
74VakantVakant
76VakantVakant
78Lili Ivana Raj1045S - OK Slovenj Gradec45S10508277077
80Lucie Jedličková10XHK - MTBO Racing team HradecXHK10508013848
82Noemi La Carbonara11TBM - KOS TJ Tesla BrnoTBM11562083415
84Miša Andrejc1045S - OK Slovenj Gradec45S10518654107
86Beáta Ryglová11TBM - KOS TJ Tesla BrnoTBM11582083404
88Lisa Kalinová11SPC - SPORTICUS teamSPC11588109400
90Elvira Chamraďa10GIG - GIGANT OrienteeringGIG10502133900
92Veronika Vozková10BLI - MTBO Bludný kořenBLI10508028812
 
 
W14 (11)
StartJménoRNOddílId databázeČíslo čipu
1VakantVakant
3VakantVakant
5Adéla Ryglová08TBM - KOS TJ Tesla BrnoTBM08578033296
7Balanasa Adele07048 - A204800038653174
9Mia Folprecht08TBM - KOS TJ Tesla BrnoTBM08588670789
11Thiery Faustine Villar08059 - Noyon CO05900058260808
13Ošane Annija07048 - A204800048653170
15Ella Kalinová09SPC - SPORTICUS teamSPC09618014488
17Ema Pika Raj0845S - OK Slovenj Gradec45S08508654106
19Patricija Kalvaityte07006 - LTU MTBO Team00600048001056
21Anežka Šimková09LME - SK Los MělníkLME09508003648
 
 
W17 (29)
StartJménoRNOddílId databázeČíslo čipu
0VakantVakant
2VakantVakant
4Margaux Leclerc04021 - FRENCH TEAM FFCO02100098002107
6Puisyte Vytene05006 - LTU MTBO Team00600118648818
8Pavlína Zemková05SLA - SKOB SlanýSLA05518660529
10Anna Vanková05OKP - SK OK 24 PrahaOKP05508116822
12Grauda Eva05048 - A204800058004589
14Gaia Lauvergne06021 - FRENCH TEAM FFCO02100168150606
16Norgaard Miri Brunstedt06065 - OK Ost Birkerod 106500048030406
18la Torre Roldan de04009 - SRK Sherpa Raid Kids00900098307042
20AGATHE TISSANDIER05021 - FRENCH TEAM FFCO02100138181105
22Eidvile Tevelyte05006 - LTU MTBO Team00600038088077
24Anne-Caroline Sipos06021 - FRENCH TEAM FFCO02100141603766
26Veronika Burešová05XBM - PELLS ABND RACING TEAMXBM05508033210
28ENOLA BARDINE05021 - FRENCH TEAM FFCO02100108270405
30Ramona Poreitere05073 - Ozons/RSP07300028100900
32Lola Colle05021 - FRENCH TEAM FFCO02100128162919
34Klára Kurečková06TBM - KOS TJ Tesla BrnoTBM06678008286
36Rugile Denisovaite05006 - LTU MTBO Team00600058180180
38Sofie StránskáSTB - TJ Stadion Nový BorSTB08518660578
40Tereza Kadlecová06VEY - YETTI VejprtyVEY06508656571
42Lucy Thiermann06027 - OLV Potsdam02700028066320
44Actina Anete04048 - A204800078653165
46Gomez Sofia Martinez05024 - COMPAS02400018670900
48Lucie Messnerová04VRL - OOS TJ Spartak VrchlabíVRL04568033294
50Rodríguez Laura Doncel05035 - ITACA AVENTURA03500028030305
52Jade Boussier05021 - FRENCH TEAM FFCO02100118200405
54Natali Chamraďa04GIG - GIGANT OrienteeringGIG04508656746
56Martin Sara Lopez04033 - COMA03300018657346
 
 
W20 (11)
StartJménoRNOddílId databázeČíslo čipu
71VakantVakant
73VakantVakant
75Markéta Staňková01VPM - KOS Slavia PlzeňVPM01537210111
77Natalja Niggli01011 - OJura01100048390001
79Lou Colle02021 - FRENCH TEAM FFCO02100088030902
81Alina Niggli03011 - OJura01100018030822
83Rozálie Kuchařová02SJC - Sportcentrum JičínSJC02518631581
85Lilou Pauly01021 - FRENCH TEAM FFCO02100078002137
87Mari Linnus01070 - Värska OK Peko07000018648690
89Jana Hnilica0221A - OLT Transdanubien21A02508240102
91Zuzana Štreglová02VRL - OOS TJ Spartak VrchlabíVRL02512020709
 
 
W21A (31)
StartJménoRNOddílId databázeČíslo čipu
3VakantVakant
5VakantVakant
7VakantVakant
9Denisa Haničáková83DMS - Dynamo Malá SkálaDMS83508013469
11Jana Tichá92KNC - Sokol Kostelec n. Č. l.KNC92508033273
13Adélka Bogarová90VSP - USK PrahaVSP90508663183
15Adéla Zrníková00GIG - GIGANT OrienteeringGIG00508662727
17Zuzana Jedličková81XHK - MTBO Racing team HradecXHK81508656667
19Markéta Uhnavá84SBK - KOB START BlanskoSBK84858010108
21Jana Klíchová81SSU - SK Severka ŠumperkSSU81518033234
23Zuzana Puchernová84TAP - KOB Tretra PrahaTAP84538190384
25Šárka Odvodyová83XPU - PARDUBICE BIKERSXPU83528352000
27Barbora Chudíková78SJI - OK JihlavaSJI78508033211
29Kira Zilinskiene84071 - IOSK Budakalnis07100018629911
31Lucie Štembergová88EKP - VŠTJ Ekonom PrahaEKP8851
33Veronika Vedralová88SPC - SPORTICUS teamSPC88538660565
35Ivana Lukavcová87SMR - SNS SmržovkaSMR87548656734
37Marine Denoual00059 - Noyon CO05900038110800
39Kateřina Jiranová83XHK - MTBO Racing team HradecXHK83508667992
41Petja Balažič8345S - OK Slovenj Gradec45S83508654098
43Tereza Hnátková92SPC - SPORTICUS teamSPC92718660537
45Soňa Beržinská85SBK - KOB START BlanskoSBK85548202028
47Hana La Carbonara76TBM - KOS TJ Tesla BrnoTBM76528100026
49Lenka Nováková80EKP - VŠTJ Ekonom PrahaEKP80628660580
51Zuzana Tomečková82TSU - LKT 80 ŠumperkTSU82798660549
53Helena Trčková87EKP - VŠTJ Ekonom PrahaEKP87562087687
55Kateřina Horáková03LDC - KOB DěčínLDC03518662319
57Veronika Kiacová99XPU - PARDUBICE BIKERSXPU99538116780
59Martina Hanzlíčková84EKP - VŠTJ Ekonom PrahaEKP84528028858
61Veronika Barnetová99XPU - PARDUBICE BIKERSXPU99528116790
63Ramune Arlauskiene73006 - LTU MTBO Team00600018654420
 
 
W21B (21)
StartJménoRNOddílId databázeČíslo čipu
60VakantVakant
62VakantVakant
64VakantVakant
66Doblado Conso89014 - CD POSEIDÓN01400028182155
68Petra Zajícová73LOV - lepus.czLOV735152952
70Eliška Hodová00TZL - SKOB ZlínTZL00568006746
72Daria Niggli77011 - OJura01100038390000
74Viola Baumann86001 - Gerecse Egyesület00100018020686
76Ágnes Vajda-Kovács8214H - MTBO Hungary14H82508212072
78Petra Matoušková76BLI - MTBO Bludný kořenBLI76508014528
80Loreta Ranoniene78043 - OK Fortuna 204300018070978
82Aneta Hejnová93SPC - SPORTICUS teamSPC93568660588
84Magdalena Ticháčková79SJC - Sportcentrum JičínSJC79628060679
86Dita Štěpánová79DOB - KOB DobruškaDOB79568660522
88Markéta Coufalová88TSU - LKT 80 ŠumperkTSU88948013846
90Marie Lacigová00VSP - USK PrahaVSP00508670500
92Merle Rohtla81044 - Metsaratturid MTBO04400028454546
94Terka Hanáková89SMR - SNS SmržovkaSMR89508226317
96Petra Nehasilová82BOR - OK Jiskra Nový BorBOR82538655486
98Klára Horová84VSP - USK PrahaVSP84558008455
100Jana Königová86SBK - KOB START BlanskoSBK86618000002
 
 
W21E (28)
StartJménoRNOddílId databázeČíslo čipu
21VakantVakant
23VakantVakant
25Cacilie Christoffersen92065 - OK Ost Birkerod 106500068240592
27Anke Dannowski7874D - ESV Dresden MTBO 174D78508150678
29Christine Schaffner79002 - Thoemus Team00200028642214
31Lucie Nedomlelová02XHK - MTBO Racing team HradecXHK02508662718
33Lucie Rudkiewicz00032 - Balise 25 103200028270100
35Katu Svobodová84SMR - SNS SmržovkaSMR84518033266
37Gabriela Wohanková76VRL - OOS TJ Spartak VrchlabíVRL76528033284
39Constance Devillers98036 - Balise 25 203600018002125
41Stanislava Ančicová84VBA - ŠK VAZKA BratislavaVBA84548407222
43Iva Mědílková71SPC - SPORTICUS teamSPC71608667533
45Veronika Kubínová97SKV - TJ Slovan Karlovy VarySKV97528656573
47Kateřina Nováková94OKP - SK OK 24 PrahaOKP94508656576
49Michaela Lacigová81VSP - USK PrahaVSP81528028810
51Ewa Haltof94ABR - A-team NOVO BruntálABR94998660544
53Markéta Drobníková84SJC - Sportcentrum JičínSJC84508482121
55Romana Kubínová94SKV - TJ Slovan Karlovy VarySKV94528008510
57Martina Tichovská86VSP - USK PrahaVSP86508656501
59Vendula Musilová83SJC - Sportcentrum JičínSJC83558350350
61Marie Hrdinová78VSP - USK PrahaVSP78528660472
63Zuzana Bártíková89XPU - PARDUBICE BIKERSXPU89548090145
65Valerie Kamererová94STB - TJ Stadion Nový BorSTB94508660581
67Adéla Červená97XHK - MTBO Racing team HradecXHK97508663209
69Mickevičiute Juo Karolina85017 - OK Fortuna 301700018401234
71Bianka Tamás9914H - MTBO Hungary14H99008009961
73Michaela Gigon7721A - OLT Transdanubien21A76508177771
75Markéta Kalinová82SPC - SPORTICUS teamSPC82598629752
 
 
W40 (43)
StartJménoRNOddílId databázeČíslo čipu
65VakantVakant
67VakantVakant
69Ivka Buriánková74SMR - SNS SmržovkaSMR74508008288
71Kateřina Ryglová73TBM - KOS TJ Tesla BrnoTBM73728660363
73Helena Zemková74SLA - SKOB SlanýSLA74508028831
75Linda Straková79LME - SK Los MělníkLME79508013864
77Urška Kordiš Miheljak7545S - OK Slovenj Gradec45S75508654109
79Irena Jelínková76TBM - KOS TJ Tesla BrnoTBM76648680408
81Janita Itaniemi80GIG - GIGANT OrienteeringGIG80512133887
83Lavinia Török72019 - ÖTK Wien01900018180572
85Lucy Mair77058 - OL Kufstein05800018181977
87Dana Rychterová69SMR - SNS SmržovkaSMR69508116694
89Helena Randáková74VRL - OOS TJ Spartak VrchlabíVRL74528518812
91Kristina Gajdová77VSP - USK PrahaVSP77522115689
93Segura Cristina Roldan71009 - SRK Sherpa Raid Kids00900128008948
95Vaida Reinartaite75074 - Fortuna07400018653235
97Jitka Černá79009 - SRK Sherpa Raid Kids00900018516157
99Andrea Štreglová75VRL - OOS TJ Spartak VrchlabíVRL75528075000
101Šárka Jašková77ABR - A-team NOVO BruntálABR77518660585
103Petra Valíková73GIG - GIGANT OrienteeringGIG73508656684
105Lenka Honsová77SMR - SNS SmržovkaSMR77508116767
107Maja Visinski Andrejc8145S - OK Slovenj Gradec45S81508654092
109Guerrero Miriam Miranda81030 - C.D. Altair03000028659366
111Marianne Pauly78077 - CMO07700029171719
113Katja Brunstedt74065 - OK Ost Birkerod 106500038290174
115Alice Malá79TBM - KOS TJ Tesla BrnoTBM79918670786
117Michaela Chmelíková75GIG - GIGANT OrienteeringGIG75508662361
119Iva Macholdová74SMR - SNS SmržovkaSMR74528022350
121Martina Linhartová77GIG - GIGANT OrienteeringGIG77508033241
123Věrka Pařízková71SMR - SNS SmržovkaSMR71518033216
125Juliane Kummerlöwe79027 - OLV Potsdam02700018055138
127Petra Vaněčková79ZUP - MTBO ČZU PrahaZUP79508000318
129Lina Balčiunaite81051 - OK Takas05100018648797
131Lenka Vavrysová74TZL - SKOB ZlínTZL74008636196
133Alice Michálková76GIG - GIGANT OrienteeringGIG76508680315
135Ivana Weberová76SMR - SNS SmržovkaSMR7650
137Tanja Mezga7345S - OK Slovenj Gradec45S73018654111
139Kateřina Janků74KVS - SKOB Kobra VsetínKVS74508482074
141Anna Füzy7614H - MTBO Hungary14H76508180976
143Kateřina Schwabová73TBM - KOS TJ Tesla BrnoTBM73718001411
145Nastja Raj8145S - OK Slovenj Gradec45S00008654110
147Katja Walther78052 - Naturfreunde Villach AT05200018170678
149Jana Vanková77OKP - SK OK 24 PrahaOKP7750
 
 
W50 (20)
StartJménoRNOddílId databázeČíslo čipu
24VakantVakant
26VakantVakant
28Jindra Dohnalová62VIP - SK VIPrahloVIP62518635828
30Agnes Courtois6427F - L.O. Sanchey27F6450
32Poveda Yolanda Gil68009 - SRK Sherpa Raid Kids00900081394864
34Giedre Rubaževičiene69025 - OK Fortuna 102500028653255
36Françoise Renard63003 - CO Liege belgique00300018664168
38Ágnes Németh6912H - Tipo Orienteering Club12H6950339831
40Petra Straussová69LDC - KOB DěčínLDC69518655487
42Sophie Piszczorowicz70059 - Noyon CO05900078090970
44Paloma Rodriguez66020 - VELETA02000028044367
46Ivana Abelová67STB - TJ Stadion Nový BorSTB67988660583
48Aurelie Villar70059 - Noyon CO05900068190970
50Sonja Hnilica6821A - OLT Transdanubien21A68508050268
52Andrea Kröber6548D - OL-Team Wehrsdorf48D65008130408
54Uta Spehr63010 - TUS Karlsruhe-Rueppurr01000028655887
56Jaroslava Švarcbachová67KNC - Sokol Kostelec n. Č. l.KNC67548670499
58Roldan Eloisa Tapia70009 - SRK Sherpa Raid Kids00900068664279
60Jana Kubínová67SKV - TJ Slovan Karlovy VarySKV67518109404
62Eva Maliňáková65TSU - LKT 80 ŠumperkTSU65508662711
 
 
W60 (10)
StartJménoRNOddílId databázeČíslo čipu
70VakantVakant
72Luisa Pospíšková59TBM - KOS TJ Tesla BrnoTBM59598663184
74Jana Bochenková61DOR - OK DobříšDOR61508116687
76Dana Králová58TSU - LKT 80 ŠumperkTSU58968662287
78Eva König57062 - LSV Weiher06200028112113
80Ivana Perůtková58TSU - LKT 80 ŠumperkTSU58508680404
82Irena Balažič6045S - OK Slovenj Gradec45S60508035510
84Jindřiška Havlíčková61KNC - Sokol Kostelec n. Č. l.KNC61508662276
86Marie Flašarová57KCK - KOB Český KrumlovKCK575649615
88Ivana Lacigová59VSP - USK PrahaVSP59508116699
 
 
W70 (3)
StartJménoRNOddílId databázeČíslo čipu
2VakantVakant
4VakantVakant
6Kirsten Brunstedt48065 - OK Ost Birkerod 106500018130748